Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjetek vagy a gyereketek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek vagy a gyereketek a fontosabb számotokra?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 09:34
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
31%

Tiszta szégyen hogy ilyeneket irtok. Titeket volt kár a világra hozni.

Kérdező. Tesem vagy teljessen épp. Ha meg a ti ilyen jol elvagytok,akkor ugyse kellessz választani.

Nekem a lányom az első,aztán saját magam és töhet a többi.

N24

2016. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
Jöhet*
2016. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

Saját magad is előbb van a sorban mint a párod?

Ez azért szomorú.

2016. nov. 6. 18:29
 24/47 anonim ***** válasza:
41%

Nincs párom mert nem kell egyenlőre. Szexkapcsolatom van akire számithatok is,nagyon jo vele.

Amugy igen,egyedül értem el a dolgaimat. Lehet önző vagyok de nem osztozom azon már ami az enyém. Jo ez igy,nem szolnak bele a dolgaimba és nem kell elszámolnom senkivel.

De a lányom a legeslegfontossabb.

N24

2016. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés azért hangzik hülyén (bár itt érdemes egyszerűbben fogalmazni), mert le van egyszerűsítve. DE:


-A férjemet egy életre választom. Nem szexpartnernek átmenetileg, nem pénzkereső gépnek, nem kertésznek vagy az igényeimet kiszolgáló eszköznek. HA súlyos helyzet áll elő, pl bántalmazás, súlyos átvágás, természetes, hogy ilyenkor ki lehet lépni a házasságból. DE nem azért, mert meguntam a buráját vagy már nem keres olyan jól, pocakot eresztett stb ál indokkal.


-A gyerekem, amíg kicsi teljesen ránk van utalva. Képtelen önálló életre. Ha hülyeséget csinál, nevelem. Az a dolgom. Ha felnő, akkor viszont elengedem. Nem írom elő neki a napi telefonálást, hogy karácsonyozni csak anyuval lehet ezután is. Magyarán hagyom, hogy legyen saját élete.

Ha felnőve agresszív lesz vagy alkoholista stb azt tőle sem tűröm, hogy a testvérei vagy a mi életünket teljesen kiforgassa. Mellette leszek, de lehet, hogy ez nem a családi házban fog megtörténni. A többi gyerekemet is védenem kell és magunkat is.


Még egy adalék. Valaki írta, hogy gyereket nem dob ki épeszű ember. Sajnos évente több ezer abortuszt hajtanak végre Magyarországon. Ez a gyerekek kidobása!!! (Akinek nem inge, ne vegye magéra!)


Egyébként #10-s jól összefoglalta a lényeget.


A férjemet, mint férjet szeretem, a gyerekeimet pedig gyerekeimként.

2016. nov. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
60%

#18, #19 ti ezt komolyan le birtatok irni?


Hany elethosszig tarto parkapcsolatot ismertek?


Nincs annal nagyobb tragedia mint amikor vki a gyereket temeti el.Szulhetsz utana valoban,de ugyanolyan sosem lesz.Sem a gyerek,sem az elet nelkule.

2016. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
48%
Szerintetek régen miért volt egy házaspárnak 10 gyereke? És miért nem vált el szinte senki? A házasságot akkor még egy életre kötötték,a társuk volt a legfontosabb és vele élték le az életüket,a gyerek egy éves koráig még "embernek" sem számított,mert nem lehetett tudni,hogy megmarad-e. Direkt sokat vállaltak,hogy abból felnőjenek páran biztosan. Ellenben amíg a gyerek kirepül 18-20 év múlva addig a férj nem megy sehova és nem hagy ott (jobb esetben) hanem 40-50 évig melletted van (ha a régi példát nézzük). Akkoriban egy házasság még nem "kuka azonnal" volt egy nézeteltérés után,hanem dolgoztak rajta a felek hogy megjavuljon.
2016. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
#26-s, sok élethosszig tartó házasságot ismertem. És ez lenne a normális. Alaposan megismerve választok házastársat, folyamatosan dolgozunk a jó kapcsolat megtartásán, csak nagyon indokolt estben válni ( a kiszerettem belőle nem indok), hagyni a gyerekeket kirepülni, szeretni őket, de nem rájuk telepedni. A páromat magamnak választom, a gyerekemet pedig másnak nevelem és képes vagyok elengedni, ha felnő.
2016. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim válasza:
83%
Az anya és apa egy csapat kell legyen, normális keretek között egyet kell értsenek. Mindegy, hogy ha nem értünk egyet teljesen, de a gyerek előtt nem szabad azt mutatni, hogy ő közénk állhat. Aztán kettesben meg lehet beszélni, hogy ki, hogy gondolja. Szóval szerintem a feleségnek a férj az első. (Ha az megérdemli.)
2016. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Egyformán kell fontos legyen a gyerek és a férj. A kettő egészen más kapcsolat, más fajta szeretet, felesleges is összehasonlítani. Na de, hogy egy anya olyat képes legyen leírni, hogy ha bármi történne a gyerekével, sebaj lehet másik, hát megdöbbentő. Milyen szülő az ilyen??? Én belepusztulnék, ha a fiamat elveszíteném, soha nem pótolhatná másik gyerek.
2016. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!