Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjetek vagy a gyereketek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek vagy a gyereketek a fontosabb számotokra?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 09:34
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
30-as, a férjemet sem tudná más pótolni. Ha olyan férjtől beszélünk, aki tényleg a másik feled.
2016. nov. 8. 19:26
 32/47 anonim ***** válasza:
Ez is így van, ezért írtam, hogy egyik sem fontosabb, mint a másik. Én konkrétan itt azon a válaszon akadtam ki, aki szerint, ha történik valami a gyerekkel, hát majd lesz másik. Anyaként ezt szörnyű volt olvasni.
2016. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
#32 detto:(
2016. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

A fèrjem a látásom a gyerekeim a hallásom... más èrzèk , de egyik nèlkül sem tudnèk teljes emberkènt lètezni... neked melyik a fontosabb a látásod vagy a hallásod?

Az emberek hajlamosak azt hinni hogy ha egy gyerekek több idöt szán az anya akkor öt jobban szereti hello!!! AZ egy gyerek aki nem tudja tisztába tenni magát! Egyre több az önzö ember!

Aki azt irta a fèrje fontosabb mert gyerek lehet a mennyit akar! Vègtekenül buták vagytok! Anyukám is úgy gondolta pont ahogy ti apum mindíg elsö volt... Anyu 24 èv után egyedül de mi a gyerekei nem tudjuk lecserèlni ès ha kimondatlanul is de sosem felejtjük el hogy kinek adott prioritást annó!! Figyeljetek mit mondtok a fèrjetek dönthet ùgy hogy másik felesèget keres de a gyerekeitek nem tudnak másik Anya után nèzni

2016. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

Nyilván minden ember imádja a gyerekeit. Kiskorukban persze, hogy több törődést igényelnek, de nem erre akartam kihegyezni a kérdést.

Jobb esetben egy életre választasz magadnak párt. Olyat aki a másik feled, akit imádsz, aki nélkül el sem tudod képzelni az életed és viszont. A gyerek viszont egy döntés. Két ember döntése, akik együtt választják ezt az utat. Normális esetben mindkettőnk célja, hogy egy értelmes, okos embert faragjunk a gyerekünkből, majd útjára bocsátjuk. Megkapjuk, felneveljük őket, segítjük és szeretjük őket, majd mennek a dolgukra az életben. Aztán a dolgunk befejeztével ismét ott maradunk egymásnak. Elsősorban nőnek és a párom másik felének érezem magam. Másodsorban anyának.

2016. nov. 9. 18:23
 36/47 anonim ***** válasza:
0%

Egy hires kereszteny igehirdeto kerdese volt

Sulyed a hajo kit ment a ferfi feleseget vagy 3 gyereket

Csak egyre van ido...

Gyerekeink ideiglenesen vannak rank bizva nem tulajdonunk nem rendelkezunk felettuk

18 20 es kirepulnek ephagynak.

Ferjunk ...marad

2016. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
42%
Ja, ha marad....
2016. nov. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

Egyik gyerekem se helyettesíthető be egy másik gyerekkel. Ha elveszítem, hiába szülök másikat az nem az elhunyt gyerek mása. Persze jelenthet vigaszt és adhat újabb életkedvet. (Én nem temettem el gyereket, vetélésem volt csak, azokat se tudom elfelejteni, a gyerekeim is emlegetik őket, tudnak róluk)


Több ismerősöm viszont veszített el babát vagy nagyobb gyereket. Sehol se láttam, hogy pótolható lett volna. Ahol a meghalt gyerek után másikat vállaltak, sehol se adták az elveszített gyerek nevét vagy hasonlót az új babának.

Ugyanez a helyzet a férjemmel. Ha elhunyna, akkor se tudnám mással helyettesíteni. Akkor se, ha újra férjhez megyek. Szerintem az új páromra nézve is megalázó lenne, ha az első férjem pótszere lenne. Ha elhagyna, akkor még inkább igaz ez a helyzet.


Párt pedig egy életre választok. Ő nem szexpartner, nem szerelő, ahogy én sem vagyok háztartási sem a gyerekei dadája. Gyerekeimet pedig nem kezelhetem a tulajdonomként. Felnevelem, de aztán el kell engednem őket.


Sok anya tragédiája, hogy az elveszített férjüket a gyerekükkel pótolják. Ezekből a gyerekekből, amennyiben fiúk gyakran lesz "anyuci pici fia". Hát az ő feleségének lesz pokol az élete.


Egy dolog viszont elvitathatatlan, a boldog gyermekkor egyik feltétele, hogy egymást szerető szülők neveljék őket. Azzal, hogy a párodat szereted, szeretet, nyugalmat, kiegyensúlyozottságot adsz a gyerekeidnek.

2016. nov. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

Sarkítom a kérdést: Ha a férjed/feleséged fuldoklik egy tóban, kit kell először kimentened?

Anno domine, amikor még volt erkölcstan, azt tanították, hogy a házastárs az első, majd a gyerek.

2016. nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Ugyanezt irtam es en is erkolcstanbol tanultam igy.

Isten ne adjon soha senkinek ilyen szituatiot

2016. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!