Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, ha a feleségetek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha a feleségetek azt kérné, hogy legyetek vele a szülésnél, hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Megtennétek a feleségetekért vagy nagyon visszataszító lenne számotokra, ha jelen lennétek?

Befolyásolná ez a szexuális életeteket?


2016. okt. 16. 23:43
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
82%
24# Akkor gondolom te mindig frissen mosott hajjal, csupasztra borotválva (kicsit sem borostásan), illatosan, izzadságmentesen stb. stb. Találkozol életed szerelmével. Gondolom beteg sem voltál soha, nem szoktál hányni, fosni, fingani. Kac-kac... Apukát meg majd kizavarod amikor enni kér a baba. Még jó, hogy neked nem 24 órából fog állni egy nap, így mindig friss és üde tudsz maradni mikor más anyuka már hullafáradt. Ügyes vagy.
2016. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Akit ennyire zavarnak az élet egyes folyamati, annak nincs szüksége gyerekre...
2016. okt. 19. 13:39
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Mi a családban négyen vagyunk gyerekek (illetve már felnőttek :D). Mikor én születtem, nem volt divat az apás szülés, senkinek nem jutott eszébe, hogy apám ott lehetne.

Húgoméknál azt hiszem, kettőnél volt ott a háromból, a harmadik úgy alakult, hogy nem jött össze.


Néhány hónapja beszélgettünk a témáról - illetve a páromat oktatta a férfiúi titkokra. =) Apám akkor férfiként azt mondta, hogy nagyon félt, de soha örömtelibb élmény nem volt az életében, minthogy láthatta a gyerekeit megszületni, a legelső pillanattól jelen volt - és hogy azóta is sajnálja, hogy nem lehetett ott mindegyikünknél.

Én nagyon remélem, hogy páromat is meghatotta a beszéd, és ha mi tartunk majd ott, kérnem sem kell... :D

2016. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
72%
Mi megbeszéltük, hogy ha gyerekünk lenne, a férjem ott lenne a szülésnél. Neki ez volt a természetes és nekem is. Aki annyira puding hogy a gyereke születésénél nem akar ott lenni, ès aki szerint undorító gusztustalan, az nem férfi, csak egy puhàny senki!
2016. okt. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 Titusztitusz ***** válasza:
0%
34-es...Úgy tetszik nekem mindig az,amikor látok agymosott szerencsétleneket TELJES MEGGYŐZŐDÉSSEL mantrálni az agyukba ültetett elmebeteg eszméket...Szóval aki nem lelkesedik azért,hogy a feleségét szülés közben is láthassa teljes testközelböl,az "mimóza meg puhány"? Ez érdekes...Kicsit nézz már utána a régi korok ilyetén szokásainak pl. Amikoris a középkori lovagok a csaták-háborúk során térdig vérben gázoltak ugye,éles kardjukkal szeletelték-trancsírozták ellenségeiket a csatákban,de SOHA SEMMILYEN KORBAN nem volt az szokásban mégse,hogy a férjek KÖZVETLENÜL is jelen legyenek a feleségük szülésénél...Nézz csak utána! SZERINTED mi lehetett ennek az oka? Az hogy "puhányak" voltak a régi korok férfiai? Ellentétben a mai libsi-liberós "keménylegényekkel"? Kapjál már kicsit a fejedhez és NE DŐLJ MÁR BE TE IS ESZEMENT DIVATHÓBORTOKNAK...Inkább próbáld meg használni a józan gondolkodást mindig...
2016. okt. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
80%

Értem..tehát azért mert nőként nem értek egyet azzal, hogy egy férfinak bent van a helye a szülésnél és puhapcs ha nem teszi, így nekem nincs is szükségem gyerekre, hiszen képtelen vagyok elfogadni hogy ez teljesen természetes dolog.

Bravó kislányom!


Az elején még szimpatikus is voltál, egyszerűen csak nem értettünk egyet. Mostanra már egyértelműen egy arrogáns, okoskodó, agymosott liba van.


Még jó, hogy az emberek különbözőek, sokaknak egyéni véleménye van a dolgokról és nem mind ilyen, mint te (ti). Éljen az elfogadás.


#30

2016. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Szíved joga, úgy teszel ahogy akarsz, és az, hogy neked mennyire vagyok szimpatikus ill. unszimpatikus teljesen hidegen hagy.

A mimózalelkű embereket sosem fogom megérteni, akik a saját gyerekük születésétől viszolyognak.


Tituszka, nagyon okos vagy, már csak azt felejtetted ki, hogy voltak régen olyan szegény parasztcsaládok is, ahol a férj jelen volt a gyerekszülésnél, és eszébe nem jutott azon filozofálni, hogy ez most undorító folyamat-e vagy sem.

Örült, hogy gyereke születik.

Jobban szerette és tisztelte a feleségét annál, mint egy gyerekkihordó eszköz, aki gusztustalanul kiprésel magából egy "ocsmány kis lényt".

2016. okt. 22. 14:33
 38/43 anonim ***** válasza:
44%

Még mindig nem sikerült feldolgoznod azt, hogy valaki nem lesz attól mimózalelkű, mert úgy gondolja, nincs bent a helye apukának a szülésnél, legyen ez akár a férfi, akár a nő gondolata.

A hülyének persze feleslegesen magyarázza az ember, hogy hülye.

Szerencsére nem kötelező és nyugodt szívvel dönthet az ember erről. Akárcsak a császárról, szoptatásról, netán abortuszról.

2016. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk ez forditva van, bent szeretne lenni, hát belementem, hisz ugyis csak a fejemnel állna, a hazassag errol szol, tamogatni egymast mindig -mindenkor!! Ez a Te dolgod, ha szuksege van Rad legyel ott. Nekem vegul csaszarom lesz, de ott is bent szeretne lenni, mert ugy erzi h lemaradna es magamra hagyna.
2016. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
9%
Ilyen alapon az is puhány dolog, ha egy férfi egy szülésen érzeleg és a felesége kezét akarja szorongatni, mert az nem bír ki egyedül egy szülést. Majd még sírni is fog örömében.
2016. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!