Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, ha a feleségetek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha a feleségetek azt kérné, hogy legyetek vele a szülésnél, hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Megtennétek a feleségetekért vagy nagyon visszataszító lenne számotokra, ha jelen lennétek?

Befolyásolná ez a szexuális életeteket?


2016. okt. 16. 23:43
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként is ott akarnék vele lenni, úgyhogy csak örülnék, hogy ő is így gondolja.
2016. okt. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem zavarja, hogy lehányom a dokit és 2x is elájulok, akkor oké.
2016. okt. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
12-es, ez aranyos volt. :)
2016. okt. 17. 09:01
 14/43 anonim ***** válasza:
78%
Nem szülnék gyereket olyan férfinek aki így állna hozzá. Csak olyan aki képes arra hogy támogasson és mellettem legyen ilyenkor is. Elég gáznak tartom ha valakinek erre nem képes élete párja és az anyukáját kell behívnia.
2016. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
85%

A férjem mind a két gyerek születésénél bent volt, nem ájult el, nem hányt, csak fogta a kezem, és bíztatott. A végén nagyon büszke volt rám, mikor látta, micsoda küzdelem megszülni egy gyereket. Főleg első alkalommal.

Mondjuk úgy, hogy ez után azért nőttem a szemében.


A szex nem volt gond, sem rögtön utána, sem később, ilyen szempontból nem változott semmi, nem "csak" anyaként gondolt rám.


Szerintem ha egy pasinak ez traumát okoz, vagy megundorodik a feleségétől, az ne akarjon gyereket csinálni. :(

A világ legtermésztesebb dolga, hogy szülésnél a férj támogatja a feleségét, és nem csak a legyártásban vesz részt. Aki erre nem hajlandó, az később is csak az élvezetekből akarja kivenni a részét: játék, móka, kacagás, napi 10 percben, de pelenkázni és hányást takarítani csak te fogsz!

2016. okt. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
94%

Az én férjem orvos, hála az Égnek.

Így ez nem is kérdés. Én elvárnám, hogy bejöjjön és bíztasson. Nem azt kell néznie, hogy hogy jön ki...

2016. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
88%
Mikor megtudtuk, hogy gyerekünk lesz, mondtam neki, hogy nem kell bejönnie velem, mert volt egy ismerőse, aki bement és utána megundorodott a feleségétől. Akkor azt mondta átgondolja. Mire oda jutottunk addigra azt mondta mindenképp bejön velem, de lentre nem néz. Igy is volt. Végig a fejem mellett volt, semmi probléma nem volt. Aztán a másodikra szinten bejött. Bár azt nem élveztem, mikor a szülésznővel veszekedtek a fejem felett, hogy nézze meg látszik a feje, a haja a babának, férjem meg azt mondta biztos hogy nem.
2016. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem ennyire fekete fehér a felállás. Az én férjem sem akart bejönni a szülőszobára velem, pedig én megkértem rá. Láttam rajta, hogy borzasztóan fél mindentől, ami véres és fájdalmas és nem tud segíteni. Hiába mondtam, hogy a jelenléte is segítség. Nem esett jól, de elfogadtam a döntését. (Igaz ő úgy volt nevelve, hogy vannak férfi és női feladatok, amik nagyon elkülönülnek egymástól.)

A szülészeten viszont a folyosóra én kimehettem vajúdás közben, így elég sokat együtt lehettünk, csak a vizsgálatokra kellett bemennem, no meg megszülni a babát. Több gyerekünk született így.

Aztán átépítették a szülészetet úgy, hogy aki egyszer bement a szülészet kapuján csak gyerekkel a kezében jöhet ki. A következő babánál a férjem így kijelentette, hogy mivel a vajúdás alatt én nem mászkálhatok ki, a szülőszobára bejön velem. Ott is volt a két legkisebb gyerekünk születésénél. Nem undorodott meg tőlem. Nem lett impotens se. Ő így élte meg az egészet. Szeret, de a kórházi légkört nehezen viseli. A gyerekeket egyébként ő is pelenkázta, etette, a hányásukat is felmosta, ha bepisiltek azt is.

Nem vagyunk egyformák. Az a lényeg, hogy szükség esetén jelen legyen a másik.

Azt viszont nem tudom megérteni, hogy a szexuális életre negatívan hasson egy szülés. A feleség az feleség szülés előtt és után is. Aki ezt nem fogadja el, ne csináljon gyereket, de ezt illik házasságkötés előtt közölni a nővel.

2016. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó szetintem ez nem elvi kérdés, akik megundorodnak, azok sem így akarták. Attól még lehetnek jó apák.
2016. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 Titusztitusz ***** válasza:
19%
Ha a gyerekeink közzül AKÁRCSAK AZ EGYIKNEK IS jelen lettem volna közvetlenül a születésénél,azt hiszem hogy onnantol egyböl véget is ért volna a nőkkel kapcsolatos szexuális pályafutásom...Éppen ezért a nejemnek sohasem voltak ilyesmi igényei...Egyet értett ő is velem abban mindig, hogy az ilyesmi, NEM FÉRFIAK SZEME ELÉ VALÓ LÁTVÁNY...Emlékszem,egyszer a tévében mutattak valami hosszabb szülésjelenetet,éshát már néhány másodperc után rámjött az öklendezés...És utána vagy egy hónapig a szexre még csak rá sem bírtam gondolni....Az ilyesmi látvány nem az én szemem elé való dolog,azt hiszem...Lehet hogy vannak férfiak,akiket nem zavar az ilyesmi látvány,de én inkább jobb szerettem mindig a szülőszoba ajtajában ülve kivárni az örvendetes esemény megtörténtét,mint a saját szememmel is végignézni...
2016. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!