Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lendíthetem fel a szexuál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lendíthetem fel a szexuális életünket?

Figyelt kérdés

Havonta 1x,2x szoktunk együtt lenni és Hiába próbálom arra ösztönözni,hogy több alkalom legyen ,nem reagál rá.

Már rákérdeztem higy ez miért van es azt válaszolta hogy "már nem bírja úgy mint régen" huszonévesek vagyunk mindketten,de nem gondoltam hogy ez ilyen hamar eljön.

A kapcsolatunk elején szinte minden nap volt. Igaz a második babát várom. De már az ő fogantatása előtt is fenn állt a probléma. Talán velem lehet baj? Nem tetszek neki annyira mint régen?



2016. aug. 22. 16:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Pont ez a gond hogy ha orvost említek kifut a világból
2016. aug. 22. 16:43
 12/22 anonim ***** válasza:

akkor nem megy neki a felállítás és a szex

nost ha orvoshoz nem megy, pedig ugye nem fog, akkor marad így és harminc évesen jut évi három szex kb.

2016. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A vérnyomás problémái kozrejatszhatnak ebben?
2016. aug. 22. 16:49
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
HOGYNE!!!!
2016. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Magyarul semmit sem lehet csinálni.
2016. aug. 22. 17:38
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
de ha érdekled, elmegy dokihoz
2016. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hát szerintem őszintén próbálj meg vele beszélni. Máshogy nem megy. Ha ő nem akarja, és ideges lesz, akkor vagy 1) van más 2) (szerintem ez a valószínűbb) valami problémája van: önértékelés (mert nem megy 5 percig sem), munkahelyi stressz, ..., stb. Azt mindenképp meg kellene értetni vele, hogy ez neked nem oké; van (lesz) 2 gyereketek, nem lehet nem kiegyensúlyozott házasságban nevelni, ez neki sem lesz jó. (Előttem szólóval egyetértve, mi lesz 60 évesen?)
2016. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
én párom anno elment dokihoz hasonló gonddal és meg lett oldva, azóta megy minden - kellett egy hónap cseszegetés, hogy menjen (férfi büszkeség..) de megmondtam, hogy ha nem megy el, akkor ez így nem fog menni és megtette értünk
2016. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 23. 22:53
 20/22 anonim ***** válasza:
57%

gondolj arra, hogy valószínőleg őt is nagyon zavarja, hogy nem megy a szex, ez büszkeségi kérdés férfiaknál.


valószínúleg nagyon stresszes a munkája, és rengeteget dolgozik, hogy rólatok gondoskodni tudjon. és most, hogy 2. gyereketek lesz, nyomja a több felelősség is a vállát, hogy ekkora családja van, és gondoskodni kell róluk. ez minden normális férfivel így van.


Légy vele megértő és kedves.

ha vérnyomásproblémája van, az kihathat a potenciára, sajnos vannak olyan szerek, amik kihatnak a merevedésre. szed valamilyen gyógyszert a vérnyomására? dohányzik?

gykran bizonyos vérnyomáscsökkentők, főleg, amit fiataloknak szoktak adni, kihatással lehetnek a potenciára, de ha ilyen gond van, akkor le lehet cserélni a gyógyszert.

ha dohányzik, biztsad, hogy szokjon le, maga miatt is.

2016. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!