Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélye lehet annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye lehet annak, hogy a gyerekkori szerelmünkkel éljük le az életünket? (Többi lent)

Figyelt kérdés
13 évesen megismertem egy akkor 15 éves fiút. Hatalmas nagy szerelem volt a miénk.A kapcsolatról annyit tudok elmondani,hogy pillangók voltak a gyomromban vele történt meg minden elsőnek szóval olyan igazi nagy szerelem volt.Aztán másfél év után szakítottunk,igazából már egyikőnk sem tudja miért.1 évig nem is beszéltünk.Neki lettek barátnői nem is egy,de leginkább hosszútávú kapcsolatok voltak.Tudtam mindig mindent róla,mert időközben nagyon jó barátok lettünk.Én 16 évesen megismertem egy 24 éves férfit és 3 év után eljegyezett, de viszont úgy láttam jónak 1 hete,hogy felbontom ezt az egészet,mert egyáltalán nem törődött már velem,de viszont fordítva mindent elvárt.4 évet voltunk együtt.De nem is ez a lényeg.Szóval nem mondtam el a gyerekkori szerelmemnek a dolgokat,mert annyira fájt róla beszélni.Meglepetéseként ért,amikor felhívott,hogy hiányzok neki és találkozzunk.Szóval megvolt a tali tökéletes volt az összhang sírásig nevettük magunkat és még az arcizmaim is fájtak utána.:D Na és az 1. második csók...ami fantasztikus volt.Ő nagyon szeretné,ha kapcsolat lenne az egészből,de én időt kértem,mert félek,hogy újra elhanyagolnak és egy idő után elmúlik a varázsom...6 éve a legjobb barátom,tudom,hogy nem bántana sosem,de ha összejövünk és utána szakítunk sosem lesz olyan mint előtte, de azt tudom,hogy ugyanúgy érzek még mindig,amikor meglátom.Szerintetek mennyi esélye van egy gyerekszerelemnek újra fellángolni és tartós kapcsolattá válnia?
2016. aug. 19. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Így szerintem reális a dolog. Nem véletlenül vagy vele 6 éve barátságban, ha jó jött le. Lehet kb ezt a pillanatot várja 3 éve. Úgy már neccesebb lenne, ha 13 éves korordtól halálodig vele akarnál lenni, de így szerintem vállalható. Hajrá :) 23/f
2016. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem sok.
2016. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon jónak hangzik. Ha megvannaknaz érzelmek mindkét féltől, akkor hajrá! :)
2016. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az érzésekkel nincs gond,mert vannak.:)Leginkább a csalódástól félek és,hogy megunna hamar.Bennem vannak még az előző kapcsolatom félelmei és tüskéi, pedig tudom,hogy milyen hiszem ismerem 7 éve mégis tartok az egésztől. Viszont úgy érzem ha elutasítom, akkor egy nagy lehetőséget hagyok ki,hogy boldog lehessek és megtaláljam azt,akivel leélhetem az életem.
2016. aug. 19. 23:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod mit kell tenned. Felesleged itt mástól várni a megerősítést.
2016. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semennyi. Ezerből egy. Se.
2016. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lepattintott egy másik nő miatt.:D de igazából már nem is bánom lehet jobb is így :)
2016. aug. 25. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!