Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi együtt éljük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi együtt éljük le az életünket? Én 24, vőlegényem 38. Előző barátaim dobtam, mert elmúlt részemről, pedig ők nagyon jók voltak hozzám és nagyon szerettek.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a vőlegényem, de attól félek, kiszeretek belőle is 1-2 év múlva. 7 hónaposak leszünk. A nap 24 órájában együtt vagyunk.2 előző párját is megütötte, nem tudom, esetleg engem is meg fog ütni?
2016. aug. 2. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia sajnos kutyábol nem lessz szalonna nekemis volt egy ijen exem azthittem majd miattam megvátozik de nem egy idö után agreasziv lett stb és jött a tetlegesség ha egyszeris rádemeli a kezét rögtön hagyd ott
2016. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt így meg kell kérdezni, akkor nem... Amúgy meg 7 hónap után el vagy jegyezve, sztem elég korai...
2016. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lol
2016. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát több sebből vérzik a dolog.

Aki kétszer megüt egy nőt, nálam arra nincs mentség.

7 hónapja vagytok együtt, de már el vagytok jegyezve.

A nap 24 órájában, sülve-főve együtt vagytok, jóformán fingani sincs az embernek ideje másra, mert mindig ott vagytok egymás mellett.

Szerintem ez nem túl egészséges és jobban teszed, ha vigyázol.

2016. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pityukám nagyon unatkozol??? Legalább a neved rejtenéd el mielőtt kamu kérdést írsz ki te szerencsétlen... :D
2016. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

meg fog, de lehet hogy fejlődik...


miért vagytok egész nap együtt?

2016. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ez így nagyon nem jó, amit leírtál... Az meg h nőt megütött.... Inkább nem jellemezném..
2016. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!