Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Visszaengednétek a férjeteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaengednétek a férjeteket?

Figyelt kérdés
Megcsalt. Nem először. De ugyanazzal a nővel. Hozzáköltözött. Most visszajönne. Én meg csak a gyerekek miatt állok még vele szóba. Fogalmam sincs mit tegyek. Elvesztettem önmagam. Vannak olyan kapcsolatok, ahol egy ilyenen túl tudnak lépni és élnek tovább boldogan? Van értelme adni még egy esélyt. Most őszintének tűnik, de nem tudok bízni benne. Tapasztalatok? Tanácsok?
2016. aug. 12. 20:49
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Történt ami történt, de mindketten ebben a hàzassàgban éltetek. Voltak gondjaitok, MINDKETTŐTÖkNEK. Mégis csak ő volt az aki megcsalt téged, és felrúgta a kapcsolatotokat, nem te. Szóval ő az akit nem érdekelt a hàzassàgotok. Amúgy szerintem mindig is ilyen lehúzó személyiség volt. Irigy a sikereidre, miközben neki nem mentek jól a dolgai.
2016. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
28%

Csak én értettem, vagy csak én értettem félre a #34 kérését?

Szerintem nem a férjed hibáinak a felsorolását kérte, hanem azt, amiben te voltál a hibás.

Nekem az jött le a válaszodból, hogy te nem is hibáztál, csak a férjed a rossz. De akkor minek vetted férjül?

2016. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Egészen elképesztő, hogy egyazon választ két ember tökéletesen ellentétesen értelmez. Ki így, ki úgy fogta fel amit hibákként felsoroltam.
2016. aug. 14. 01:51
 44/48 anonim ***** válasza:
nem
2016. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:
A férjem kb. két hete visszajött, mert kirakta a nő, én meg visszafogadtam. Már másnap megbántam, csak pillanatnyi elgyengülés volt, de gondoltam most én játszok vele egy kicsit és majd talán ki tudja?.... még mindig talán! De nem fogok tudni:) mivel a "nagyon megbántam, nagyon szeretlek, mindig téged láttalak, hallottalak, a te illatodat éreztem" szövegből semmi nem igaz, ráérzett hogy nem fog menni nekem(semmit nem tett hogy bizonyítson) és most előbb akarja beadni a papírokat mint én. ÉLETEM LEGNAGYOBB CSALÓDÁSA EZ AZ EMBER! De általa esélyt kaptam arra, hogy erősebb legyek mint valaha! Hazudott a nőnek, mert úgy költözött oda hogy nem szerette, hazudott nekem nagyon sokat, sőt még saját magának is! Ez a házasság végleg tönkrement....
2016. szept. 5. 23:24
 46/48 anonim ***** válasza:
Nézd azt az oldalát, hogy vége a bizonytalanságnak. Így legalább kereshetsz mást, jobbat magadnak. Tanultál is belőle, ettől meg mással jobb lessz.
2016. szept. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Sajnalom h igy alakult.

Vegul is mi vezett ide?

A szeretot miert hagyta ott?


( Bocs ha mar irtal errol,atsiklottam felette akkor.)

2016. szept. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Mert nem szereti, csak kihasználta. Kölcsönösen kihasználták egymást, mert a nőnek meg jó buli volt. Akkor is ha lesz belőle valami és akkor is ha nem. De azért reménykedett benne a nő hogy hosszú évek után végre fog magának valakit. Szánalmas ez az egész.
2016. szept. 6. 14:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!