Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Visszaengednétek a férjeteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaengednétek a férjeteket?

Figyelt kérdés
Megcsalt. Nem először. De ugyanazzal a nővel. Hozzáköltözött. Most visszajönne. Én meg csak a gyerekek miatt állok még vele szóba. Fogalmam sincs mit tegyek. Elvesztettem önmagam. Vannak olyan kapcsolatok, ahol egy ilyenen túl tudnak lépni és élnek tovább boldogan? Van értelme adni még egy esélyt. Most őszintének tűnik, de nem tudok bízni benne. Tapasztalatok? Tanácsok?
2016. aug. 12. 20:49
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Az önbecsülésem nem a férjemen múlik. Sajnos arra kellett rájönnöm, hogy megbízhatatlan. Elbizonytalanodott, nem tud elköteleződni. Belejött a hazudozásba nagyon. Az éjszakákon átnyúló beszélgetéseken túl vagyunk. Az eredménye annyi, hogy egyedül én befolyásolom, és neki ne mondja meg senki hogy mit csináljon. A megbocsátás is csak részemről működik, ő önigazolásokat gyárt. A gyerekek csak kicsit hiányolják, mert alig töltött velük időt. Számítógépfüggő és nagyon lusta. Le kell zárnom életem ezen részét. El kell engednem az álmaimat egy boldog családról. Vele. Rengeteg lehetősége volt. Szerintem nem tud szeretni. Egyikünket se szereti. Az mondja, ha nem is jöhet vissza, akkor is külön megy a nőtől! Neki is másfél évig hazudozott! Azt mondja: "Legyünk újra barátok, szeressünk újra egymásba. Ezt így nem lehet folytatni csak tiszta lappal kezdeni." Azt hiszem valahol megkönnyebbültem, hogy nincs itt. Persze nagyon fáj és soha nem fogom elfelejteni a történteket, belém égett. Persze én is hibás vagyok. Fiatalok voltunk és egyáltalán nem tudatosak. De neki nincs szíve, elhagyta valahol félúton. Sajnos nem tudok már neki hinni és annyit bántott, hogy már kiszerettem belőle. Csak a ragaszkodás maradt. Lassan 1 hónapja nincs velünk, de nem a jótettei jutnak eszembe, hanem mindenről a bántás. Néha hiányzik ha segíteni kéne valamiben, vagy férfi munkában, de ennyi. Eldöntöttem. Válok. Köszönöm szépen a válaszaitokat. Örülök, hogy sikerült megfogalmazni magamnak a dolgokat. Remélem azért nem reménytelen a helyzetem később, két gyerekkel sem a pártalálásban.
2016. aug. 13. 11:51
 32/48 anonim ***** válasza:
0%

Látod, sikerült megoldást találnod. De hogy tartós is legyen, ne olvasgass itt! Különben soha, senki nem lesz elég jó neked sem.

De ha nem változtatsz, és továbbra is csak igásállatnak kell a férfi, és továbbra sem fogod szeretni, akkor ne is akarj másikat, úgyis egyedül maradsz, csak több szenvedéssel.

2016. aug. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy az igásállat én voltam, de ez is kevés volt.
2016. aug. 13. 13:03
 34/48 anonim ***** válasza:
Kérdező, tényleg csak poénból, de felsorolnál 5 dolgot, amiben te voltál a hibás?
2016. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

- Sokat piszkáltam a férjemet, hogy emelje meg a seggét. Ha csinált is valamit, akkor is nehezére esett. Semmit nem adott szívből, mindenért viszonzást várt. Legyen az anyagi, vagy bármilyen más cselekedet.

- Nem tudtuk a családjainkat leválasztani az életünkről, hagytuk hogy a szüleink befolyásoljanak. Meg a környezetünk.

- Rosszul osztottam be a pénzt. A férjem fix összegeket fizetett teljesen lekövethetően a számlákra és hitelekre. Én meg kiszámíthatatlanul minden másra. Rengeteg kaja(a férjem rengeteget evett), ruha, cipő, bármi ami kell a gyerekeknek, étkezés, különóra, tankolás, gyógyszerek, stb. És én voltam a hibás, ha nem tudtunk spórolni, félretenni, illetve voltak hónapok amikor túlköltekeztünk. De neki belefért a 200 ezres új telefon, az új monitor, az új számítógépalkatrész, laptop, tablet, stb.

- Az én vállalkozásom ment, a férjemé nem. Mert megmaradt az álmodozás szintjén és azt szerette volna, ha kevés munkával sok pénzt tud keresni.

- Nem dicsértem őt. És szerinte ezért nem mentek a dolgaink. A fejébe vette, hogy másra vágyom. Féltékeny lett néhány romantikus filmre, amiket szívesen néztem. Mert tulajdonképpen tényleg elvágyódtam ebből az állóvízből és sokat álmodoztam. Vele éltem le a 20-as éveimet. Dög unalom volt az életünk! Mindenhova őt rángattam volna magammal, de sehova nem akart jönni. Aztán végül ő volt az, aki elkezdett eljárni itthonról a barátaival és így kezdett el nőzni. Velük ment, velem nem.

2016. aug. 13. 14:19
 36/48 A kérdező kommentje:
Ha hazajött nem nyugalom fogadta, hanem gyerekzsivaj és feladatok, meg sokszor egy kedvetlen feleség. Ő meg letudta a feladatait a napi 8 óra munkával.
2016. aug. 13. 14:23
 37/48 A kérdező kommentje:
És még valami. Mindig voltak olyan helyzetek, olyan mondatok, amiket soha nem tudtam hova tenni. Mert másképp történtek, másképp lettek előadva vagy meg lettek magyarázva. Így utólag állnak össze csak ezek a dolgok. Soha nem volt igazán őszinte, mindig elkente a dolgokat, vagy csak félinformációkat közölt velem! Amiről nem tudtam, arra nem is tudtam rákérdezni ugye. És az nem is hazugság.
2016. aug. 13. 14:42
 38/48 anonim ***** válasza:

Na ugye! Kérdező, ezek alapján már egy szemernyi kérdés sem legyen benned, hogy jól döntöttél!

Az ilyen férfiak a körülöttem lévő lányoknál is ezt csinálják, hogy elhitetik veletek, hogy egyedül te vagy a hibás, hogy amit csinálsz az nem jó, nem elég, míg a végén már semmi nem elég, akármit is teszel, nem lesz jó! Van ennek szerinted értelme? Persze, hogy nincs. Pont az ilyen emebereket ekresik, akik eleve kevés önbizalommal és nagy fokú alárdenelési készéggel bírnak, mert ezeket csak velük tudá megcsinálni. Lepusztítják szépen lassan a maradék ksi önbecsülésedet és önbizalmadat is, mert idővel hozzászoksz és valóban elhiszed, hogy nem lesz jobb, nem érdemeslz és nem is találsz jobbat.

Örülök, hogy meglépted és felállítod a mércét. Ez a legeslegfontosabb, az alapja mindennek.

Ha te tudod mennyit érsz, akkor a másiknak sem engeded alábbadni, hogy sz.rba se vegyen és mindig csak hibás legyél. (Egyáltalán nem vagy az, maximum ott hibáztál, hogy nem fogtad meg ezeket a dolgokat már korábban és eddig engedted, hogy eljusson az egész).

Az ilyen ugyanis nem fog javulni azok után, hogy ezt mind megtehette már melletted.

2016. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
És fog valaha javulni, változni, vagy ezt már csak egy másik nő kaphatja meg tőle? Aggódom érte. Annyira kifordult magából. Vagy én ismertem ennyire félre és mindig is ilyen volt?
2016. aug. 13. 19:32
 40/48 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg mindig ilyen volt csak jol tudta alcazni.
2016. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!