Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Visszaengednétek a férjeteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaengednétek a férjeteket?

Figyelt kérdés
Megcsalt. Nem először. De ugyanazzal a nővel. Hozzáköltözött. Most visszajönne. Én meg csak a gyerekek miatt állok még vele szóba. Fogalmam sincs mit tegyek. Elvesztettem önmagam. Vannak olyan kapcsolatok, ahol egy ilyenen túl tudnak lépni és élnek tovább boldogan? Van értelme adni még egy esélyt. Most őszintének tűnik, de nem tudok bízni benne. Tapasztalatok? Tanácsok?
2016. aug. 12. 20:49
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Nem szereti. Ez biztos. Csak menekült. Még önmaga elől is. Nem értem az egészet!
2016. aug. 12. 20:50
 2/48 anonim ***** válasza:
94%

A gyerekeid "jó példát" fognak látni az apjuk szemében, aki semmibe veszi a párját, és még jópofozik, ugyanakkor viselkedéseddel te is "csodás példát" fogsz nekik mutatni, mert eltűröd minden következmények nélkül, hogy a párod oda-vissza csaljon téged, gyáva és határozatlan vagy megmondani neki, hogy viszlát..stb.


A gyerekek mindent rólatok fognak mintázni, minden cselekedeteitek számukra etalon.

Szóval jól gondoljátok meg, hogy hogyan viselkedtek.


Őszintén válaszolj már a kérdésre: te mi a fenéért engeded vissza folyton?

Nincs benned egy csepp önérzet se?

És ne hozd fel légyszi a gyerekeket, mert az csak olcsó kifogás!

2016. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
93%
Férfiként mondom, hogy ne engedd vissza. Ha egyszer csalt volna meg, még kérdéses lenne, de hogy többször megcsal, hozzá is költözik, az azt jelenti, hogy nem tanul a hibájából.
2016. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Csonka családból jövök. Mást sem szerettem volna, csak hogy velem, az én gyerekeimmel ne így legyen. Biztosan sérült is vagyok valahol. De a lelkem mélyén nem akarom visszaengedni. Első kapcsolatom/szerelmem. Folyton elfog a bizonytalanság, hogy valamit én csináltam nagyon rosszul. Aztán eszembe jut a sok bántás és minden ami történt. Így se, úgy se fogom elfelejteni ezt az egészet. Elegem van. Mit tegyek?
2016. aug. 12. 20:58
 5/48 anonim ***** válasza:
74%

Tanácsaim:

1. válj el

2. zárd le a múltat

3. kezdj önismerettel foglalkozni, nagyon sokat fog neked segíteni

4. kezdj e külsőleg is önmagaddal foglalkozni

5. szerezz egy sokkal jobb apát a gyerekeidnek

2016. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Volt előtte egy kapcsolatom, de szerelmes csak a férjembe voltam. Hol ezzel, hol azzal győzködöm magam....
2016. aug. 12. 21:01
 7/48 anonim ***** válasza:
83%
Teljes mertekben egyetertek az 5el.
2016. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, ne akard már még meggyőzni saját magad, hogy jó egy olyan emberrel együtt lenni, aki téged nem szeret, és mást k..r helyetted és még a gyerekeidre sincsen tisztelettel.


Ne a kifogásokat és a magyarázatokat gyártsd már, mert egyre nevetségesebb vagy!


Felőlem vissza is mehetsz ahhoz az emberhez!


Egyébként, ha egy kapcsolat megromlik, azért mind a két fél a hibás!


2-es és 5-ös voltam

2016. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
94%
Én nem engedtem vissza a férjemet.Ha elköltözött, maradjon is ott.
2016. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
88%

Egyértelműen nem!

Folyamatosan csalna azután is, hogy visszaengednéd.

Magaddal csesznél ki még jobban.

Felejtsd el és ismerkedj más férfiakkal.

2016. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!