Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Visszaengednétek a férjeteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaengednétek a férjeteket?

Figyelt kérdés
Megcsalt. Nem először. De ugyanazzal a nővel. Hozzáköltözött. Most visszajönne. Én meg csak a gyerekek miatt állok még vele szóba. Fogalmam sincs mit tegyek. Elvesztettem önmagam. Vannak olyan kapcsolatok, ahol egy ilyenen túl tudnak lépni és élnek tovább boldogan? Van értelme adni még egy esélyt. Most őszintének tűnik, de nem tudok bízni benne. Tapasztalatok? Tanácsok?
2016. aug. 12. 20:49
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hibás vagyok. Sajnos ő nem látja be, hogy ő is legalább annyira. Szinte még az ő hibáiért is magam hibáztatom.
2016. aug. 12. 21:27
 12/48 anonim ***** válasza:
61%

Ha a legjobb barátnőm lennél, most megtépnélek. :)


Eszedbe ne jusson megalázkodni egy pasi előtt ennyire!!!

Neked is xar volt ez a házasság, te mégse léptél félre.

Ő igen.

De már bánja, tehát gondolja visszamegy. Pfff... a szádba bele is hamuzhat!?


Állj talpra, legyél büszke arra, hogy egyedülálló anyaként helyt állsz, és ezt a férget hajtsd el a redvába!

Ezt nem lehet helyrehozni. Főleg nem így, hogy magad hibáztatod.

Jobb egyedül, mint egy ilyen pasival. Nincs több bántás, megcsalás, megalázás...


Nehogy beadd a derekad és behódolj! Csak ő járna jól, és ti megszívjátok. A gyerekek is!

2016. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
61%

Az első megcsalásnál véget vetettem volna köztünk mindennek és válás. Nincs semmiféle újabb esély adás részemről. Volt esélye, de ha megcsalt, eljátszotta, pont.


"Vannak olyan kapcsolatok, ahol egy ilyenen túl tudnak lépni és élnek tovább boldogan?"

Olyan kapcsolatok vannak ilyen esetben ahol a megcsalt fél győzködi magát maximum, hogy minden oké lesz. SOHA nem lesz minden olyan mint régen egy ilyen után. Ha késik otthonról, akár negyed órát a férjed, az lesz az első gondolatod, hogy megint megcsal. Soha nem fogsz már benne megbízni, és nem is lehet. Aki egyszer megcsal, az megteszi többször is. Mint ahogy a ti esetetekben is történt.

Ne legyél igénytelen. Te magad is tudod a lelked mélyén, hogy nem fog megváltozni. Volt esélye, tőled nem is egyet kapott, mégis megcsalt, ugye nem is egyszer. Meddig akarod még eltűrni, hogy porig alázzon?


A gyerekeknek sem jó ez. Még akkor is, ha nem tudják konkrétan mi a probléma. Nem hülyék. Észreveszik idővel a feszültséget kettőtök között. Látni fogják, hogy nem vagytok boldogok. Ha pedig valamiért, akár véletlenül megtudják az még rosszabb. Nem jó példa semmiképp.


Ezzel a férfival soha a büdös életben nem leszel többet boldog. Nem fogsz tudni megbízni benne, pedig ez az alapja mindennek.


Én anno a vőlegényemmel szakítottam megcsalás miatt (részben), és nem bántam meg. Semmi értelme nem lett volna bizalom nélkül a folytatásnak. Nem tudtam volna megbízni benne, és nem is akartam megpróbálni sem. Undorodtam tőle, csalódtam és kiábrándultam. Nekem nem kell ilyen ember, és ennyi.

2016. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem de utána fogok nézni komolyan mi vezet el egy embert odáig ( én is csonka családból jövök), hogy míg sokan alárendelő és rossz kapcsolatban maradnak és játszák el újra és újra és újra ugyanazokat a hibákat folyton.. míg én vagyok talán az 10000-ből az egyetlen, aki megtanulta már korán, hogy mit nem akarok később az életemben és mit érdemlek vagy mit nem meg.


Bár belegondolva lehet, hogy az is hozzájárult, hogy előtte anyám egy alkoholista "nevelőapával" élt együtt kiskoromban, aki verte is. Ezek után a csonka család számomra felüdülés volt, nyugalom volt és boldog voltam, miután ettől a pér éves gyerekkori kiabálásoktól megszabadultam.


Sok ilyet látok baráti körömben is manapság. Ép ésszel nem fogom fel, miért csináljátok ezt.

Mit vársz? Mi fog változni, most komolyan? Hol élsz te is?

Az első esélynél a botlás után még oké, adtál neki bizalmat (még egyszer, miután eljátszotta), ok ez az ő szégyene, tegyük be így.

Na de utána mégis mit vársz? Ha ezt akarod játszani, akkor ne haragudj, te csakis te magadnak köszönheted, itt már nem a másik a hibás, hanem te leszel. Mert te leszel a hülye, ha engeded, hogy ezt csináljon belőled.

Mert tisztelni azt nem fog, hidd el.Magadat sem tiszteled, azt hiszed, hogy ennyit érdemelsz és kapsz és ez neked már jó. Pedig ennél feljebb is tehetnéd a lécet, de ha nem teszed, akkor ne csodálkozz, ha sza.rba sem néznek. Mert így lesz! És te állítod fel azt a bizonyos lécet, hogy mennyire tiszteljen a másik, nem más.

2016. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
29%

A válaszolók nem voltak még házasok, és nincs 2 gyerekük, így nem tudnak objektív tanácsokkal ellátni.


Büszkeség, mi. A büszkeség nem takarja be este a gyerekeidet és nem főz ebédet amikor beteg vagy.


Ha jó apa és jól kijöttetek mérlegelj, de ha valami elcsavargó típus, akkor menjen csak, élvezze a szabadságot.

2016. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell ahhoz sem házasnak lenni, sem szülőnek lenni, hogy tudjunk válaszolni és megállapítsuk, hogy a kérdező férje egy undorító, szánalmas alak, aki mind férj, mind apa megbukott. A legjobb indulattal sem kéne visszafogadnia a kérdezőnek! Csak mert van gyerek. És? Annyira bírom mikor a gyerekkel takaroznak sokan. A gyereknek sem jó, hogy egyszer apa itt van, aztán eltűnik, mert elment a lotyójához. Többször is megcsalta, ezután is megfogja, talán ezt a példát kéne eltanulnia a gyereknek is? Elég ha az apja egy féreg. Csak a feszültség lenne, vita és ez sokkal rosszabb lenne neki, ilyen családban felnőni.

Mondjuk én már az első alkalommal repítettem volna és válás. Számomra a megcsalás minden létező formája megbocsájthatatlan, nincs második, harmadik, sokadik esély. Ráadásul a kedves férj még el is költözött a hancúrmacájához, aztán gondolom menetközben rájött, hogy a "hölgyike" azonkívül, hogy beterpeszt sok egyébre nem alkalmas, így inkább visszamenne a feleségéhez, egy biztos ponthoz, aki mossa a szaros alsóit és elérakja az ebédet... Vicces.

2016. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:

Total liberalis vagyok, sok dolgot elnezek pl egy botlast na de azt h valaki ossze vissza kefel egy novel es kozben szakit velem aztan visszajon...na ezt nem.


"Nem szereti ez biztos" ha nem szeretne akkor mas novel csinalna ez ilyen nagyon egyszeru. Azt elhiszem h nem szerelmes bele, de azt h nem szereti azt nem.


Rovid valaszom: nem, ebben az esetben nem fogadnam vissza mert igy nala nincs a sztorinak erkolcsi tanulsaga, masreszt azert csinalja mert megteheti veled, harmadreszt ez egy vergodes mindenkinek. Mindegy h mi az inditeka, igy nem lehet emberekkel banni.


Ha a ferjem egyszer megcsal azt meg tudom bocsajtani,na de egy evek ota tarto se ki se be viszonyt? Ennel te sokkal de sokkal jobbat erdemelsz. Ez a kapcsolat halott, ezt pedig se o se te nem akarod valamiert elfogadni es femeled h megvaltozik. Nem fog.


Ez tok olyan mint a baratnom, 5 eve csalja a ferjet egy pasival mar lebukott, abbahagyta, aztan megint visszament hozzam aztan megint el....es ez igy megy mar 5 eve. Dobbenet.


Az eletben nem fogom ezt megerteni, de nem is nekem kell a lenyeg az h a helyedben en szakitanek vele, es uj eletet kezdenek. A gyerekek miatt a jo visziny alap,de ezt jatssza el mas novel es ne veled. Ez olyan mintha direkt kinoznad magad, ne tedd legy eros es valts:-)))


Aztakutyamindenit:-))))

2016. aug. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:

Szerintem esélytelen. Van egy gyereked, ez az ember csak még egy gyereket jelentene számodra.

Egy lelki roncs. Nem képes betölteni a hiteles apa szerepét, nem férfi.

2016. aug. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:

15. Én is vàlaszoltam a kérdésre. Azt hogy az első megcsalàs utàn vàlnék ilyen esetben.

Hàzassàgban élek. Gyerek nincs, és valószínűleg nem is lesz. Ettől még teljesen világos, hogy a kérdező férje pusztàn kényelemből akarja visszakuncsorogni magàt. Nem kell gyereket szülni ahhoz, hogy ezt a nyilvánvaló dolgot ne tudja bàrki leszűrni. A pasi ràjött, hogy a szerető is uncsi, és még csak nem is mos főz takarít, szóval menne vissza a kényelmes megszokott életébe. Itt szó sincs megbànàsról, szeretetről. Ha szeretné a feleségét, nem csalta volna meg. Plàne nem többször. A gyerekeknek sem jó példa, ha ezt làtjàk. Veszekedést, feszültséget stb. Ezzel felesleges takarózni. Bàr én magasról leszarnàm azt hogy utólag megbànta vagy sem. Ha probléma van nem az a megoldàs, hogy félredug az ember. Ennyi.

2016. aug. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
8%

Wow, ennyi egoista pichát egyetlen helyen :)

Mintha a gyerek a nő tulajdona volna...

Meg ezek a tanácsok...


Borzasztó, de igaz: soha ne nősülj meg, ha jót akarsz magadnak. Semmi jóra nem számíthatsz, mert szar embert fogsz elvenni, 99% az esélyed.

Megbocsátás?

Az vmi olyasmi, amit az ember csak elvárni tud.


Sztem dugjátok fel magatoknak az egotokat, az biztos elég nagy lesz a tökéletes orgazmushoz...

2016. aug. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!