Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Visszaengednétek a férjeteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaengednétek a férjeteket?

Figyelt kérdés
Megcsalt. Nem először. De ugyanazzal a nővel. Hozzáköltözött. Most visszajönne. Én meg csak a gyerekek miatt állok még vele szóba. Fogalmam sincs mit tegyek. Elvesztettem önmagam. Vannak olyan kapcsolatok, ahol egy ilyenen túl tudnak lépni és élnek tovább boldogan? Van értelme adni még egy esélyt. Most őszintének tűnik, de nem tudok bízni benne. Tapasztalatok? Tanácsok?
2016. aug. 12. 20:49
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
3%

15,20 Mondja jól. Nem ismétlem őket, de minden szavuk igaz.


Rossz helyen kérdeztél. Itt jóformán csak férfigyűlölő, feminácik vannak (van más is), akik csak a válásra tudnak bíztatni. De ha még olyat is írsz, hogy hibázott a férfi, netán többször is, az vörös posztó nekik, és már habzik is a szájuk.


1. Ha boldog akarsz lenni, és nem depressziós, akkor ne hallgass rájuk, és lépj ki innen.

2. Csak ti tudjátok, hogy mi vezetett ide. Üljetek le, és őszintén, nyugodtan, egymást nem sértegetve, beszélgessetek. Sokszor sokat, akár egész éjjel. Majd viselkedjetek úgy a másikkal, ahogy megbeszéltétek. Ebből boldog élet, és csendes, békés válás is lehet.

3. Nagyon kevés az önbizalmad. Ez nagy baj. Próbálj olyan dolgokkal (is) foglalkozni, ami boldoggá tesz, és erősíti az önbizalmad.

4. Ne vedd magadra a világ bűneit! Nem minden a te hibád! Hibáznak mások is, még akkor is, ha nem látják az egójuktól.

2016. aug. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
75%

20#

Ezek szerint turje el, hogy megcsalja orrba-szajba?

Talan feletek ez a szokas?

Nincs onbecsulese egy ilyen fereg miatt!

Ha csak egyszer hibazott volna...talán talán azt tanacsolnam, probaljak meg ujra. De igy???

Elolvastad te a kerdest normalisan?

Nehogy már megalazkodjon egy ilyen sopredek elott! Kaphatna jobbat is!

Egyik ismerosom allandoan visszafogadta a kicsapongo eletet elo elettarsat. De egyszer besokallt. Hiaba a gyerekek, a hosszu kozos evek...SENKI NEM EZT ERDEMLI!

Azota mar mas ferfival el aki szereti es a gyerekeit is elfogadta.

Nem kell ahhoz ferfigyullolonek lenni, hogy eliteljem az ilyen patkanyt!

2016. aug. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

8# nyughass már, senki nem kérdezett.

Figyelj kérdező, nem éri meg. A másikat szereti különben nem ment volna el hozzá. Én biztosan nem engedném vissza. (na ezért nem szabad szerelemből házasodni).

2016. aug. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
88%
15-s én voltam házas.Igaz csak egy gyerekem van, de ez nem ok arra, hogy együtt maradjak egy olyan emberrel, aki máshová is dugja a farkát.Tartom magam annyira, hogy nem engedem másnak a megalázást.
2016. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
12%

22-es

"Nincs ónbecsülése egy ilyen féreg miatt!"

Milyen érdekes kettős mérce. Ha a férfi félrekúr, a nőnek miatta nincs önbecsülése. Ha a férfit elküldik a nő és emiatt nincs önbecsülése, az is a saját hibája, mert az önbecsülés belülről kell, hogy fakadjon.


"Ha csak egyszer hibazott volna...talán talán azt tanacsolnam, probaljak meg ujra. De igy??? "

Egyáltalán nem azt tanácsolnád, te is tudod.

A nők mindig az épp aktuális bűnt takintik főbenjárónak. Ha a bűnöd egy spontán flört, szakítanak. Ha a bűnöd egy egyszeri félredugás, akkor azt mondják, hogy egy spontán flörtöt még megbocsátanak, de így... Ha a bűnöd egy valódi szerető, akkor azt mondják, hogy egy egyszeri alkalmat még megbocsátotta volna, de így...

Utólag szeretitek magatokat nagyon megbocsátónak mutatni, illetve azt, hogy a férfi "épp" túllőtt a célon. Ez a nyers igazság.


"Nehogy már megalazkodjon egy ilyen sopredek elott!"

Miért, mivel is alázkodna meg? Ő könyörgi vissza magát vagy a férfi? Elolvastad te a kérdést?


"Kaphatna jobbat is!"

Minden nő ezt hiszi, de ennek a macska-kereskedők őrülnek a legjobban.


"De egyszer besokallt. Hiaba a gyerekek, a hosszu kozos evek...SENKI NEM EZT ERDEMLI! "

A válás általi kisemmizést sem érdekli senki, mégsem látom a nőket egységben vonulni az elvált apák jogaiért. Nekem kicsit úgy tűnik, hogy az "érdemek" közül csak azokat veszik komolyan a nők, ami őket illeti.


"Nem kell ahhoz ferfigyullolonek lenni, hogy eliteljem az ilyen patkanyt!"

Ugye zsigerből lepatkányozol minden nőt is, akiről meghallod, hogy félredugott? Vagy esetleg ott már relativizálsz, előzményeket keresel, elmaradó törődés után kérdezel?

2016. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
érdekli = érdemli
2016. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

25#

Talán egyreszt igazad van. Egyreszt! Masreszt már nem!

Mellesleg ugyanugy elitelem azokat a noket akik megcsaljak a parjukat mint forditott esetben.

De arra biztatni valakit, hogy csalja a parjat...nem tudom felfogni ep esszel!

2016. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

"De arra biztatni valakit, hogy csalja a parjat...nem tudom felfogni ep esszel!"


Bocs, ezt a mondatot nem ehhez a kerdeshez szantam volna. Csak osszekevertem egy masikkal ahol a ferfit meg biztatjak is, hogy csalja a feleseget tovabbra is.

2016. aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
90%

"A válaszolók nem voltak még házasok, és nincs 2 gyerekük, így nem tudnak objektív tanácsokkal ellátni. "


Hát ez nagyon jó! Definiál már kérlek a házasság fogalmát. Nem az a lényege babám, hogy "ÖRÖK HŰSÉGET FOGADTATOK" egymásnak? Vagy te mi miatt házasodtál, Komolyan érdekel, ugyanis ez pontosan erről szól. Minek házasodik tehát az ilyen, akit ez hót nem érdekel és nem tartja be, amiről szól? Vastag bőr.. Egyébként nem kötelező házasodni, lehet félredugogatni is. Mellesleg gratulálok a házasságodhoz, biztos nagyon jó.


ÉS apósomék akik 20 éve házasok már, a a mai napig egyetelen napot is nehezen bírnak ki a másik nélkül, mert most is hiányzik ilyenkor a másik, ha nincs ott és ugyanúgy viselkednek, bolodondoznak egymással, mintha csak pár hónapja jöttek volna össze. Na, ez számomra az igazi házasság. Nem az, hogy folyamat el kell tűrnöm (vagy akár egyszer is!), hogy megcsaljanak. Lehet neked erről szól, élj vele boldogan, de másoknak attól még lehet önbecsülése és tisztelheti magát annyira, hogy jobbat vár el. Keveseknek sikerül persze, és nem hordom le a te felfogásodat sem, ha neked ez jó, akkor viseled el. De ne bújj kifogások mögé, hogy minden férfi ilyen, mert ez már fáj. Keresni kell akkor normálisat. Ennyi.

2016. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
86%

Én visszafogadtam a férjem egy rövid viszony után, ami utólag derült ki és a férjem vetett neki véget, mert félt, hogy elveszít, rájött, hogy nem ér annyit (ezt chat beszélgetéssel igazolta is). Szóval kompetens vagyok a témában, úgy érzem.

Nagyon nehéz volt helyükre billenteni a dolgokat, sokáig nem tudtam bízni benne, mostanra minden rendben, DE ha nem utólag derül ki, hanem lebukik közben, vagy elhagy a nő miatt, az tuti hogy nem engedem vissza.

Nem akarlak megbántani, de itt az van, hogy rájött, a másik nő nem is olyan főnyeremény. Esetleg elvárja, hogy a férjed is besegítsen a háztartásba, vagy rájött, hogy a gyerektartás miatt nem lesz valami kényelmes élete így. Egyszerűen csak pofára esett és menne vissza a kényelembe hozzád ameddig nem lesz más.

Normálisabbék haverhoz, vagy szülőkhöz mennek ilyen esetben, pofátlanék az asszonyhoz - ha engeded.

Ne legyen kétséged, hogy csak átmeneti szállás leszel ameddig nem jön a következő "nagy szerelem".

2016. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!