Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemet a munkahelyén ölelget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magic85 kérdése:

Férjemet a munkahelyén ölelgetik a nők! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Mindig őszintèn megbeszéltünk mindent a férjemmel és soha nem voltak tabu témak. Elmondása szerint tudják a kolléga női, hogy nős és gyerekei vannak és nem lépne félre. Férjem 39 én 30 vagyok. Múltkor 2 gyerekemmel és ferjemmel meglátogattuk a munkahelyét. Én a gyerekeimmel voltam elfoglalva,míg őt a púltos lány ölelgette, persze nem a jelenlétemben de láttam. Féltekeny lettem és nem értem miért? Nem tettem szóvá semmit pedig szívem szerint megkérdeztem volna tőle ő mit szólna ha én is ölelgetném a barátját. Vagy velem van a baj?

2016. aug. 4. 13:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A férjem szakács. A pultos lányok, mert van egy másik ő is ölelgeti, sőt ő ajánlatot is tett neki hogy ne siessen haza hozzám hanem felmehetne hozzá este. A masik aki ölrlgeti annak van barátja és más szakácst nem szoktak ölelgeti a férjem elmondása szerint. Furcsa....multkor a vállába harapot csak úgy.
2016. aug. 4. 14:12
 12/22 anonim ***** válasza:
Azt lehet ölelgetni, aki hagyja.
2016. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ez is igaz. Mondtam a férjemnek hohy zavar a dolog nagyon. Mondta változtatni fog ezen.
2016. aug. 4. 14:35
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a férjednek, hogy ez zavar téged. Biztosan fog ezen változtatni. Mondjuk nem tudom, mit élvez azon, ha taperolják a kollégák, de nem vagyunk egyformák.
2016. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy zavar a dolog, és amikor jelen vagyok végképp kiskaszt. Mondta ezentúl máshogy lesz. Nem is benne nem bízok, inkabb a munkatársaiban!
2016. aug. 4. 14:53
 16/22 Girgoy ***** válasza:
33%

Ej-ej, ezek a pultos csajok! De megvan a megoldás, ha a férjed szakács, egy egész arzenált bevethet. Pl:


1. Ha ők is azt eszik, amit a férjed főz, tegyen bele hashajtót vagy hasonlót a kajájukba. Az egy ideig leköti őket.


2. Járkáljon a pulthoz konyhakéssel/bárddal/villával, stb. Ha ölelgetni akarják, csak emelje fel némán, de határozottan. Esetleg mondhat olyat még hozzá, hogy "Most hagyjál, mert ideges vagyok" - és vágja bele a pultba a bárdot a csaj mellett 5 centivel miközben mélyen elgondolkodó képet vág. Vagy nézzen a csaj ölelgető kezére és mondja azt, hogy "pont 5 deka hús hiányzik még a vagdaltba, megmentettél...", majd húzza ki a bárdot és emelje a csaj keze felé...


3. Kenje magára a moslékot / marhavért / megavasodott kérmet, stb. oda, ahol ölelgetni szokták. Ezzel is le tudja szoktatni ha elég következetes.


4. Szimplán vágja pofon a csajt. De előtte kenje be a legerősebb csilivel a kezét, hogy elnyújtott legyen a hatás. De ha a pofon durva, akkor ugyanilyen csilis kézzel simogassa meg a csaj szemét. Hidd el, nem az fog lejönni belőle a csajnak, hogy bejön neki, hanem az, hogy ez egy perverz szadista. De mit számít az, a lényeg, hogy meg legyen oldva a szitu.


A lista még bővíthető. Sok sikert és további vidám házasságot!

2016. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Háát! Elég szélesre irtad a tennivalókat😊 De ez durva!!! Finomabban is lehetne szerintem.
2016. aug. 4. 15:14
 18/22 Girgoy ***** válasza:

Jó, végülis, hozhat ki egy romlófélben lévő alvadt véres marhalábszárat is, amin már fejlett kultúrákat hoztak létre a mikrobák és már erős fűszerezés mellett sem mer felkínálni a vendégeknek, aztán mosolyogva átadhatja, hogy "Ezt sikerült lenyúlnom a mai szállítmányból. Jó kis vacsit csinálhatsz belőle, gyorsan dugd el, mielőtt meglátja a főnök."


A lényeg, hogy sokkal jobb helyzetben van, mintha pl. csak egy könyvelő lenne, na kérem, használja a fantáziáját!

2016. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Én a férjed helyében csak akkor ölelkeznék másokkal ha te nem tudsz róla. Azért a látszatra ügyelnék mindeképpen.
2016. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
39%

"Sosem ölelgettem ismerős nőket, csak a párom. Az hogy te elhiszed e arra meg magasról teszek :)"


Hazudsz te f_sz

2016. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!