Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem viseli a jegygyűrűt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem viseli a jegygyűrűt a munkahelyén?

Figyelt kérdés

A férjem a munkahelyén nem viseli a gyűrűt, sőt még azt sem mondta el, hogy összeházasodtunk. Nem csal meg, meg izom benne.

A főnöknője elvált, és mindig azt hangoztatja hogy mennyire buta dolog a házasság.

A férjemet szeretik a munkahelyén, segítik a munkában ha kell, jól érzi ott magát. Talán így kívülről furán hangzik, de ennek a "jó kapcsolatnak" az egyik oka hogy ő sem házas, ahogy a többség sem az (vagy titkolják :) ).

Édesapám viszont észrevette és nem tetszik neki, azt mondja hogy fel kell vallania akár a munkahelyén is vagy váltson munkát.

Szerintem viszont nem gond ha nem keverjük a munkát és a magánéletet.


2016. júl. 24. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked nem gond,miért érezted úgy,hogy meg kell itt kérdezned?
2016. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem, ha titeket nem zavar, apukádat se zavarja. Vagy zavarja csak, de ne szóljon bele.:)


Nekem a terhességemmel volt így, munkahelyen ugye ezt nem lehetett titkolni egy bizonyos méret felett, és mindenki kérdezgetett baromi intim dolgokat onnantól. Végtelenül kellemetlen volt, mert nem szoktam velük egyébként személyes dolgokról beszélni soha. Ha letehettem volna otthon, mint a férjed a gyűrűt, megtettem volna (több szempontból is:D).

2016. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged tényleg nem zavar, akkor ezen nem szabad vitázni. Az apuka meg ne szóljon bele, egyszerűen nincs köze hozzá.
2016. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

gondolom nincs olyan közeli viszonya a kollegáival,hogy elmondja nekik ,hogy megházasodott mostanában. esetleg annyira megkeseredett,házasság gyűlölő a banda,hogy inkább nem is mondja, nem akarja,hogy elrontsák a kedvét a negatívoskodásukkal.

ha megbízol benne,akkor ne aggódj. biztosan oka van,hogy miért csinálja ezt.

2016. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

A karikagyűrű viselése a munka és magánélet keverése?

Apukád okos, tapasztalt, sokat látott ember. Hidd el, érdemes hallgatni rá. Megóv a csalódástól.

2016. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én sem viseltem a karikagyűrűmet a melóba,mikor menyasszony voltam,mert olyan csávók voltak a szomszédban,hogy ahh..!Én mondjuk szakítottam is a vőlegényemmel.De ez én vagyok.
2016. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom helyénvalónak, hogy nem vállalja fel a házasságotokat.

Kinek mi köze hozzá, hogy házas-e vagy sem?

A főnöknője meg egy besavanyodott vén pitsa, de nehogy már másoknak kelljen az ő elcseszett házasságát tolerálnia. Ez már nem tartozik senki munkakörébe!

2016. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

én biztos nem titkolnám, és a gyűrűt se tenném csak ezért le

nem hiszem el, hogy kirúgnák azért, mert megnősült...ha meg attól fél, hogy emiatt kevésbé kedvelik, hát istenem...ilyen sötét barmokkal én nem is akarnék jó pofizni egy percig sem

ez az egész "kicsit" szánalmas

2016. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de szerintem ez marhaság. Nem kell a kollegáknak végignézni az esküvői videót/képeket, se élménybeszámolót tartani (ha nem olyan a munkahely, vagy a viszony)de eltitkolni??? Te is érzed, hogy ez nagyon gáz, különben nem írtad volna ki a kérdést. Megint más lenne ha olyan a munkája, hogy veszélyes gyűrűt hordani, vagy ki nem állhatja az ékszereket stb.
2016. júl. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 H_Vivien ***** válasza:
Az én férjem is nagyon ritkán, van mikor egyáltalán nem viseli a karikagyűrűjét. Nem csak a melóhelyen, sehol sem. Más kérdés, hogy nem bírja az újja, mert folyamatosan szétreped alatta a bőre, de engem pl. nem nagyon érdekel. Házasok vagyunk, mindenki tudja, akinek kell tudnia, ennyi. A magánélete Neki amúgy is tabu mások előtt, csak kettőnkre tartozik, senki másra. Én ilyen apróságokkal nem foglalkozom. De lehet, csak én gondolom így.
2016. júl. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!