Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemet a munkahelyén ölelget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magic85 kérdése:

Férjemet a munkahelyén ölelgetik a nők! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Mindig őszintèn megbeszéltünk mindent a férjemmel és soha nem voltak tabu témak. Elmondása szerint tudják a kolléga női, hogy nős és gyerekei vannak és nem lépne félre. Férjem 39 én 30 vagyok. Múltkor 2 gyerekemmel és ferjemmel meglátogattuk a munkahelyét. Én a gyerekeimmel voltam elfoglalva,míg őt a púltos lány ölelgette, persze nem a jelenlétemben de láttam. Féltekeny lettem és nem értem miért? Nem tettem szóvá semmit pedig szívem szerint megkérdeztem volna tőle ő mit szólna ha én is ölelgetném a barátját. Vagy velem van a baj?

2016. aug. 4. 13:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nincs veled baj, én férfi létemre nem tudnám elképzelni hogy nőket csak úgy ölelgessek, akikkel csak simán ismerősök vagyunk.
2016. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehet ölelgetni, aki hagyja. Nem a te dolgod tenni bármit is. Az övé. De ehhez két ember kell. Legyél őszinte hozzá!
2016. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny tipus, de elvártam volna, hogy az a lány legalább ne akkor tegye mikor ott vagyok! Nem a férjem hibáztatom hanem a lányt! Ennyire beletojik, hogy ott a felesége! Én sem ölelgetem a férfi munkatársaimat.
2016. aug. 4. 13:39
 4/22 anonim ***** válasza:
8%

"férfi létemre nem tudnám elképzelni hogy nőket csak úgy ölelgessek"


Napi kamu megvolt.:D

2016. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mondtam neki képzelje el neki hogy esne fordított helyzetben engem ölelgetne egy férfi!
2016. aug. 4. 13:42
 6/22 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hűséges és jó férj, de most totál kiakadtam. Tudom, hogy kedves és megértő és szeretik a nők de legalább ne az én jelenlétemben a gyerekeim előtt ölelgesse már!!
2016. aug. 4. 13:44
 7/22 anonim ***** válasza:
4%
Volt olyan, hogy én is megöleltem a főnökömet, amikor felköszöntött szülinapom alkalmából (nem volt benne semmi szexuális, ő nős, nekem is van párom). Egy baráti ölelés miatt nem kéne hisztériázni - azt sem tudod, volt-e vmi apropója. Inkább a féltékenységeden kéne dolgozni.
2016. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem volt sem születésnap sem semmi. Állítása szerint mindig ölelgeti vagy épp multkor a vállába harapott.
2016. aug. 4. 13:53
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

4 eske : ne magadból indulj ki ha megkérhetlek.

Sosem ölelgettem ismerős nőket, csak a párom. Az hogy te elhiszed e arra meg magasról teszek :)

2016. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Girgoy ***** válasza:

Mondjuk itt azért többtényezős a helyzet. Lehet, hogy az a pultos lány csak ilyen "közvetlen". Amúgy milyen munkahely ez?


Mert ha csak a csaj ilyen, akkor ölelget ő fűt-fát, ilyen a személyisége, nem biztos, hogy a férjed kitüntetett helyzetben van nála vagy kimondottan szexuális tartalmú ez. De nyilván ha Téged zavar, akkor beszéld meg a férjeddel, hogy kerülje a csajt amennyire lehet. Bár a kérdésben még "nők" többesszámban volt. Ha több ölelgető nő van, akkor tényleg kellene tudni, milyen munkahely az ilyen...

2016. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!