Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig tartható fenn egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartható fenn egy olyan házasság, ahol anyós napi szinten jelen van és irányít?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem vagyok féltékeny nővéremre, csak félek, hogy hamarosan így vége lesz a házasságának..:( Nővéremről van szó, édesanyám nagyon nyomulós fajta, folyton tanácsokat osztogat, mindenbe beleszól, kéretlenül bírál. Nekem sikerült tőle függetlenednem, illtve elintézem egy rendben, jól van legyintéssel a tanácsait, de nővérem véresen komolyan veszi őket, mindent megcsinál, amit anya tanácsol.

Ennek köszönhetően nővérem rendkívül zárkózott lett, nem mer kiállni magáért, önbizalma a béka feneke alatt. Barátai nincsenek, nagybátyáméknál érzi csak jól magát, illetve társaságban csak akkor, ha anyukánk is ott van.

Másfél éves az unokahúgom, születése óta gyakorlatilag hármasban nevelik a picit - szüleim és nővérem; nővérem férje alig vesz részt benne. Ő napi 8-10 órát dolgozik irodában, este ér haza, és sajnos egyre többször maradozik el, 8 körül ér csak haza, mert sörözött, ezután már csak olvasni van kedve, a gyerekkel semmit nem foglalkozik szinte... Egy hétvégét minden hónapban a szülővárosában, 100 km-re innen tölt, mert hiányoznak neki a régi barátai. Nővérem csak szombatra, vagy vasárnapra csatlakozik be a picivel, vonattal, mert a férje már elvitte a kocsit.

Ráadásul egy másik hétvége pedig valamilyen csapatépítés, ahova szintén egyedül jár a férje...

Nővérem nem mer szólni, neki meg se fordul a fejében a konfrontálódás, vagy veszekedés, vagy bármi ilyen:( Úgy sajnálom őt! Próbáltam neki segíteni, hogy beszélek a férjével, hogy legyen többet a családjával, de nővérem annyira félti a kapcsolatát, hogy megtiltotta, hogy beleszóljak.


Gyanítom, hogy anyukám viselkedése riasztja el a sógoromat, mivel anyum tényleg napi 4-5 órát ott van náluk, vagy apum. Állandóan az unoka foglalkoztatja őket, mindet megvesznek neki, nevelik, szeretik :)


Mit lehetne tenni ebben a helyzetben, volt már valaki ilyen szituációban?

Félek, hogy nővérem férje lelép vagy elhidegül és azt nővérem nem tudná elviselni :(


2016. aug. 4. 10:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
7es vagyok. Jó hát ez tarthatatlan, ha a nővéred ebbe belemegy, akkor abban a pillanatban csomagolnék. Vagy mondanám, hogy menjetek, de mire hazaérnek én már nem lennék ott.
2016. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!