Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kérjek bocsánatot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek bocsánatot a férjemtől?

Figyelt kérdés
Hétvégén volt az évfordulónk. A kedvenc vacsoráját főztem, a férjem pedig hozott egy üveg bort, amire én rosszul reagáltam, és megbántottam vele. Valami olyasmit mondtam, hogy minek vettél bort, alkoholistának nézel? Nemtudom miért mondtam, talán poéból, nemgondoltam, hogy ennyire megsértődik. Beláttam, hogy rossz beszólás volt és bocsánatot kértem, de azóta se nagyon beszél velem. Nem evett aznap semmit, és meg a bort sem akarta meginni már velem. Nem veszekedtünk, egyszerüen nem beszél velem azóta sem. Magátol nem mond semmit, ha meg kérdezek valamit akkoris 1-2szóval válaszol. Munka után mikor hazajön nem eszik abból amit főztem, hanem nekiáll és csinál magának valami kaját.

2016. júl. 29. 09:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
47%
Miért te mit éreztél volna ha ő hoz egy finom bort és megkérdezi hogy ,,Ez meg micsoda? Disznónak nézel?''
2016. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Leket hogy a férj hisztis/gyerekes de az is leket hogy a kérdezőnek mindenre van ilyem kis beszólása ami egy idő után rohadt idegesítő tud lenni. Ő legálabb nem felejtette el az évfordulót. Kérdező válaszolj, máskor is beszólogatsz neki?
2016. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Kérdező: máskor is ilyen csipkelődős vagy? Ha ez az egyetlen ilyen eset, akkor nem értem ezen miért kell a férjednek ilyen hisztériát csinálnia. Ő máskor is ilyen sértődős? Huhh én ezt nem bírnám. Van, hogy mi is összeveszünk, dehogy napokig rágódnánk egy ilyen jellegű baromságon...soha
2016. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
voltak már buta beszólásaim amit rossz néven vett, de szerintem egyik sem volt dúrvább a mostaninál.
2016. júl. 29. 17:07
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Felcseréled a nemeket, megkapod a helyes választ: hisztis piicsa.
2016. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
durvább nem is kell ennél.. egy még nem nagy ügy, de ha állandóan ezt csinál tudod kinek lenne kedve hozzád szólni.
2016. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
42%
Hány éves év fordulótok volt? Elég hülye beszólás volt. Miért ivott valaki korábban? Az a legtermészetesebb, hogy egy üveg bort kinyitnak egy évfordulón. Megértem a férjed. Az a legjobb, ha békén hagyod egy ideig, egy-két hétig vagy esetleg egy-két hónapig, ne is közeledj hozzá, de ha ő közeledik, akkor legyél kedves, az annak a jele lesz, hogy már megbékélt. És többet ne hozd szóba a dolgot.
2016. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
42%

Te nem érzed, de piszkosul zavaró tud lenni, mikor be-beszólogatsz a másiknak.

Én is szoktam, de csipkelődni, viszont ez tőled bántó volt, és ha sűrűn csinálod, megértem a férjedet.

2016. júl. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Azta mennyi pitsa.
2016. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!