Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kérjek bocsánatot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek bocsánatot a férjemtől?

Figyelt kérdés
Hétvégén volt az évfordulónk. A kedvenc vacsoráját főztem, a férjem pedig hozott egy üveg bort, amire én rosszul reagáltam, és megbántottam vele. Valami olyasmit mondtam, hogy minek vettél bort, alkoholistának nézel? Nemtudom miért mondtam, talán poéból, nemgondoltam, hogy ennyire megsértődik. Beláttam, hogy rossz beszólás volt és bocsánatot kértem, de azóta se nagyon beszél velem. Nem evett aznap semmit, és meg a bort sem akarta meginni már velem. Nem veszekedtünk, egyszerüen nem beszél velem azóta sem. Magátol nem mond semmit, ha meg kérdezek valamit akkoris 1-2szóval válaszol. Munka után mikor hazajön nem eszik abból amit főztem, hanem nekiáll és csinál magának valami kaját.

2016. júl. 29. 09:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
72%

Büszkeségből nem eszik a kajádból.


Amennyiben azt akarod, hogy újból szent legyen a béke, ajánlott tőle bocsánatot kérni.

Elvégre te sértetted meg.

2016. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Ja sorry, most olvasom, hogy megtetted.


Akkor várnod kell, nincs más megoldás.

2016. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
26%

A férjed egy kislány.

Legközelebb szólj nekem!;)

2016. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
66%
Ha megbantom a férjem , akkor általában ha másnap hazaér , lefürdik , venné fel az alsó nadrágját , elé térdelek és szájjal kielégítem :) Ez beszokott válni , mindig megbocsát :) Ha szereted az orális szexet , ez befutó lesz .
2016. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok , mivel a kérdés az volt hogyan kérjek bocsánatot :)
2016. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom ez egy utolsó csepp volt a pohárban ... gondolkodj, hogy még mi lehet abban a pohárban és azt is beszéld meg vele.

De ahogy előző is írta, egy jó mélytorkos is szokott segíteni ...

2016. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Huuu,14-es nem semmi :D

Esetleg hagyj neki egy rövid üzenetet az ágyon mikor nem vagy otthon és úgy olvassa el. Hogy nem hiszed h akkora bűnt követtél volna el,ezért ne büntessen. :) vagy ilyesmi

2016. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
29%
Ne haragudj, de a férjed olyan mint egy hiszis pitsa. Erre nem besértődnie kellett volna, hanem visszavágnia. Egyébként elég béna poén volt, azért valamilyen szintet tartsál már!
2016. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ilyen suta beszólást asszonyként. Szépen invitáld szexre a férjedet, random módon.
2016. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 pinkpancser ***** válasza:

Ha ez volt az első alkalom, akkor tényleg kicsit gyerekes a férjed. De valószínűbb, hogy nem az első eset volt vagy volt valami más és most jobban berágott.

14# A férjed helyében gyakran megbántódnék ;)

2016. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!