Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kérjek bocsánatot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek bocsánatot a férjemtől?

Figyelt kérdés
Hétvégén volt az évfordulónk. A kedvenc vacsoráját főztem, a férjem pedig hozott egy üveg bort, amire én rosszul reagáltam, és megbántottam vele. Valami olyasmit mondtam, hogy minek vettél bort, alkoholistának nézel? Nemtudom miért mondtam, talán poéból, nemgondoltam, hogy ennyire megsértődik. Beláttam, hogy rossz beszólás volt és bocsánatot kértem, de azóta se nagyon beszél velem. Nem evett aznap semmit, és meg a bort sem akarta meginni már velem. Nem veszekedtünk, egyszerüen nem beszél velem azóta sem. Magátol nem mond semmit, ha meg kérdezek valamit akkoris 1-2szóval válaszol. Munka után mikor hazajön nem eszik abból amit főztem, hanem nekiáll és csinál magának valami kaját.

2016. júl. 29. 09:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%

általában hogyan viselkedsz vele? hogyan beszélsz vele?

lehet nem volt az első degradálásod és nagyon rosszul esett neki, ez már sok volt...


23F

2016. júl. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Sztem még hagyd lenyugodni kicsit. Aztán majd jön magától. Lehet h ha lenyugszik ő megy oda hozzád,és akkor bocsánatot kérhetsz h nem úgy gondoltad. :)
2016. júl. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Édes istenem....
2016. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
66%

Sehogy. Ez már kicseszés veled, hogy nem beszél, nem akarja, hogy jó legyen a kapcsolat. Nem

Egyfelé eveztek a csónakban. Beszélj vele erről, mert ha ez így marad, a kapcsolatotoknak annyi.

2016. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez elég otromba és buta beszólás volt, nem csodálom ha megsértődött...
2016. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj de ha igy reagáltál, gyanítom nem ez volt az első beszólásod. Olyannak tűnsz ez alapján mint akinek soha nem jó semmi. Én nem vagyok alkoholista de mi is általában borral vagy pezsgővel ünnepelünk.
2016. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
de mi ez a buta szokás, hogy nem eszik abból amit főztem? talán attól tart, hogy megmérgezem?
2016. júl. 29. 10:18
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
Bocsánatot kértél? Máskor is volt már ilyen?
2016. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%

Mindketten óvodásként viselkedtek. Szóltál valami fa.szágot...bocsánatot kértél...ő meg durcizik...te meg ahelyett, hogy vele beszélnéd ezt meg, ha kell 3x is egymás után...inkább ide írsz.

Ülj le vele beszélgetni mikor hazaér. Mondd el, hogy hül.yeségeket beszéltél...poén akart lenni, de sz.arul sült el, nem akartad megbántani. Aztán béküljetek ki egy csókkal és ne gyerekeskedjetek már tovább!

2016. júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez a beszólás nem volt annyira durva,hogy utána érthető legyen a férjed reakciója. Valószínűleg lehet valami kimondatlan,kezeletlen konfliktus a kapcsolatotokban,és ez a beszólás már csak pont volt az i-re. Beszéljétek meg,kinek mi a problémája a másikkal,vagy mi zavar titeket a másikkal kapcsolatban.
2016. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!