Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jól értelmezem a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól értelmezem a férjem viselkedését?

Figyelt kérdés

Régóta nincs köztünk normális kommunikáció.Sokat veszekszünk.Ő éli az életét,sokszor utólag tudom meg,hogy hol volt.Itthon pedig elvan a számítógéppel.Ha sírok,kinevet, szerinte mindenről én tehetek,jó így élni,csak az a baj,hogy veszekszem,hogy legyünk együtt.

Feltételezem nem szeret, de annyi gerinc nincs benne,hogy elém álljon és megmondja.Inkább így viselkedik, hogy vegyem a lapot.


2016. jún. 25. 14:07
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Sógornőméknél látom ugyanezt. Viszont szerintem ő magától az életben nem lépne ki és még külön alvásra sem buzdítaná. Az anyukája (anyósom) 25 éven át tűrte a megcsalást, szerinte ezzel nincs gond, amíg hozzá mennek haza. Gondolhatod, mekkora álomnő sógornőm egy olyannak, aki szeret félrekufircolni.

Volt olyan, hogy meg volt beszélve, 4kor jön haza a melóból a férj és elmennek együtt kajálni. Sógornő szépen felöltöztette a gyereket (magára nem nagyon ad, minek...), pasi 6-kor még sehol. 7kor felhívta, hogy bocsi, de merre vagy? Válasz: munkatársakkal sörözök, majd megyek. Sógornő: ja jó, oké.

Havonta 1 csapatépítés kollégákkal, szintén havi 1 hétvége másik városban a régi barátokkal.

Sógornő tűr, válás szóba sem jöhet, ők EGY CSALÁD.


Ezzel csak arra szeretnék rávilágítani, hogy ha valami elcsúszik, vastagon tehet róla a nő - akár jól esik, akár nem, igenis ki kell állni magadért és leordítani a haját. Mert ha nem, egy ilyen alkatú férfi simán belekényelmesedik és mint egy rossz gyerek, feszegeti a határait, meg még ki tudja meddig megy el. Közben pedig te szépen őrlődsz, kikészülsz, depresszió...


Én csak figyelni tudom, mi lesz sógoréknál, mert szólni, azt lehetetlen nekik. Ez az ő dolguk, ők nem ilyenek, mint mi, tudják, hol rontották el, stb...

2016. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Mår eljutottam eddig a szintig.Ordítottam.Az utôbbi idøben ezzel vådolt,hogy azėrt nem jô a kapcsolatunk, mert nėhånyszor kiabåltam vele.Mert szerinte nėmån kellene tűrnöm.
2016. júl. 5. 12:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!