Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jól értelmezem a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól értelmezem a férjem viselkedését?

Figyelt kérdés

Régóta nincs köztünk normális kommunikáció.Sokat veszekszünk.Ő éli az életét,sokszor utólag tudom meg,hogy hol volt.Itthon pedig elvan a számítógéppel.Ha sírok,kinevet, szerinte mindenről én tehetek,jó így élni,csak az a baj,hogy veszekszem,hogy legyünk együtt.

Feltételezem nem szeret, de annyi gerinc nincs benne,hogy elém álljon és megmondja.Inkább így viselkedik, hogy vegyem a lapot.


2016. jún. 25. 14:07
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

20-asnak:

azt írta a kérdező az egyik kommentjében, hogy szereti, de el van keseredve.

ha tényleg szereti, lehet, hogy hajlandó ekkora erőfeszítéseket tenni a házassága megmentéséért.

persze nyílván a legegyszerűbb lenne beadni a válási papírokat, ahogyan te és társaid javasoljátok. Nincs bocsánat, igaz?

2016. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Ismerem az 5 szeretetnyelvet.A tesztet is megcsináltuk, én próbálkoztam.Télen nagy nehezen rávettem párterápiára,de a 3.alkalommal közölte, hogy hülye a pszichológus,túl sokat,és hülyeségeket beszél.Megkértem,hogy költözzön el,gondoljuk át mindketten, mit akarunk.Beleegyezett,ma már az édesanyjánál alszik.
2016. jún. 27. 22:25
 23/32 anonim ***** válasza:

A pasik sajna sokszor így viselkednek, ha már elegük lett egy kapcsolatból. Nem szakítanak, hanem inkább simán ellubickolnak a langyos kakiban. Jó nekik, mert a nő olyan, mintha az anyja lenne, főz-mos, esetleg szex, de ha nincs már rá gusztusuk, akkor arra felhajtanak mást.

Ilyen esetben szerintem a nőknek kell lépni. Ez van sajna...

2016. jún. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 omba ***** válasza:

#21, bizony nincs. Bocsánatkésér nélkül hogy is volna?

A labda meg a férjnél - ő az, aki kifelé rúgja a pályáról.

2016. jún. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon meglep, hogy itt mindenki csak úgy azt javasolja a kérdezőnek, hogy hagyja ott, váljon el, nincsen értelme - ezekszerint ezeknek az embereknek nem jelent semmit egy házasság?

Szerintem egy házasság szent dolog, és a végsőkig van értelme harcolni, úgyhogy szeretném biztatni a kérdezőt, hogy ne adja még fel, ha érez még magában erőt - kedves kérdező, azt írtad, hogy szereted, csak nagyon el vagy keseredve! Ha ez igaz, próbálkozz!"


Na nálam többet kevés ember próbálkozik. 8 évig küzdöttem az első házasságomért, de van az a pont, amikor be kell látni, nincs értelme. Az embernek pedig egy élete van és ezt az egy életet nem szabad feláldozni olyan dolog miatt, amiért nem érdemes.

Szerintem bízzuk a kérdezőre, hogy ő dönthesse el, mennyit próbálkozott és ő látja, érdemes-e még vagy eljött az a pont, hogy már fel kell adni.

Ha a férje már régóta nem kommunikál vele, kineveti az érzései miatt, akkor szerinted szereti még? Ez változhat még pozitív irányban? Nem nagyon gondolnám....

2016. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Tegnap este írt egy e-mailt. Nem tudja mit akar, sem tőlem,sem az élettől.

Mi ez férfiklimax? (42 éves)

2016. jún. 29. 12:55
 27/32 omba ***** válasza:
100%

Én öregebb vagyok, és ilyesmi élményem nem volt.

"Ha sírok,kinevet, szerinte mindenről én tehetek,jó így élni," - akkor mégsem annyira jó így élni?

Hagyj neki időt, - de ha nincs más ötlete, mint ezt folytatni, akkor azt nem kéne.

2016. jún. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkor írd vissza neki, hogy "Akkor majd akkor írj, ha tudod, de közben én is elgondolkodom rajta."


Egyébként ebből egyértelműen látszik, hogy nem akar már téged. Kezdj el gondolkodni te is a saját jövődön, ami valószínűleg nélküle fog bekövetkezni.

2016. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Nem írtam semmit.De fél órával ezelőtt jött az újabb üzenet,hogy tudja csúnyán bánt velem,de ez már nem lesz jobb, már nem tiszteljük egymást,váljunk el.

Talán nekem is így könnyebb, hogy kimondta :(

2016. jún. 30. 01:32
 30/32 A kérdező kommentje:

Ma megint īrt egy e- mailt, hogy ø nem tudja mi legyen, ėn hiszek-e benne, hogy jobb lesz?

Nem īrtam vålaszt, de nem hiszek :(

2016. júl. 3. 22:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!