Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jól értelmezem a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól értelmezem a férjem viselkedését?

Figyelt kérdés

Régóta nincs köztünk normális kommunikáció.Sokat veszekszünk.Ő éli az életét,sokszor utólag tudom meg,hogy hol volt.Itthon pedig elvan a számítógéppel.Ha sírok,kinevet, szerinte mindenről én tehetek,jó így élni,csak az a baj,hogy veszekszem,hogy legyünk együtt.

Feltételezem nem szeret, de annyi gerinc nincs benne,hogy elém álljon és megmondja.Inkább így viselkedik, hogy vegyem a lapot.


2016. jún. 25. 14:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Jó így élni? Biztos? Éli az életét. Szerintem kettős életet él. Van neki más.
2016. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Nem jó így élni.Bocs,pontatlan a fogalmazásom, csak összevesztünk,sírtam.

Szerinte jó így élni, én akarok túl sokat.

2016. jún. 25. 14:18
 3/32 omba ***** válasza:
100%

Nem jó így élni, neki se.

Szerintem jól értelmezed - fél kimondani, arra vár, hogy majd te kimondod.

Mondd ki, nem vezet ez már sehova.

2016. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hasonló házasságban éltem sajnos, és utólag sikerül átbeszélni.

Nálunk az állt a háttérben, hogy az exem erősen ragaszkodott hozzám, de csak mint egy megszokott használati tárgyhoz. Szakítani nem akart, és amikor én jutottam el a szakításig, akkor ő teljesen kétségbeesett és elárulva érezte magát.

Nem, ő egyszerűen önző volt, és mivel számára baromira kényelmes volt, hogy otthon ki van szolgálva, vezetem a háztartást, nevelem a gyerekét, megosztjuk az anyagi terheket, és közben vígan élhette világát, anélkül, hogy bármit is nyújtott volna, esze ágában sem volt kilépni ebből a kényelemből. Ez számára olyan volt, mint amikor otthon kamaszként az anyukája kiszolgálta, tökéletesen kielégítette a szükségleteit.


Viszont NEKEM nagyon nem felelt meg ez az élet. Az exem simán el tudta volna képzelni, hogy életünk végéig így éljünk, én nem. Úgyhogy döntöttem és kiléptem. Nem bántam meg.

2016. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
2%
És most idejössz rinyálni ahelyett hogy lépnél és kidobnád, elkezdünk sajnálgatni, vigasztalni és ezzel aztán minden meg lesz oldva. Így ismeretlenül is megértem a férjed nem csoda hogy nem szeret.
2016. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó hozzászóló!

Valószínűleg te is olyan érzéketlen ember vagy, mint a férjem.Nem kell sajnálni.

A többieknek köszönöm.

2016. jún. 25. 16:00
 7/32 anonim ***** válasza:
79%

Képzeld nem vagyok érzéketlen és lassan 20 éve szeretem a feleségem úgy hogy soha a 20 év a alatt nem voltam el esténként egyedül a haverokkal/munkatársakkal.

Arra akartam rávilágítani hogy neked kell lépned vagyis cselekedni kell ezen kívül minden felesleges..

2016. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
73%
De miért vagy még vele?
2016. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
57%
Én a helyedben már rég leléptem volna.
2016. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Ėn szeretemKomollyan gondoltam.Meg akartam javītani.De ûgy tűnik, ő nem partner ebben.
2016. jún. 25. 17:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!