Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Külön kassza kérdés esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön kassza kérdés esetén ezt hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés
A párommal tervezzük az esüvőt illetve szeretnénk babát, de a férjem azoospermiájával csak lombikkal lehet. De nem is eza leényeg,hanem hogy külön kasszán vagyunk és nekem jelenleg nincs pénzem lagzira meg lombikra. Ez kb csak az én részem 1.000.000ft. Mondtam neki hogy ahhoz hogy ezeket ki tudjam fizetni ki kell mennem a barátnőmhöz Németországba mosogatni legalább 1 évre. Szerintetek ez normális dolog? ( ő 600.000ftot keres 1 hónapban)
2016. jún. 8. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Ugy oldanam meg hogy nem mennek felesegul olyanhoz aki nem hajlando kozos kasszara.
2016. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem normális, ne menj hozzá, és a gyereket is hagyjátok.
2016. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 cukilányka 0.0 ***** válasza:
19%

# 1: Te kis pénzleső...


kérdező: Miért pont mosogatni akarsz Németországban? Vannak ott jobb munkák is, dolgoztam kint fél évig. :)


20/L

2016. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

Mi hazasok vagyunk, kulon kasszan (a ferjem kozos kasszat szeretnem de ez kizart) es egy ilyen esetben nalunk az fizetne akinek tobb van, de ezt meg sem kene beszelnunk mert kapasbol felajanlana. Nalunk o fizeti a nagyobb dolgokat pl tengerentuli nyaralasok es hasonlok.


Sztem nalatok varni kene addig, amig osszegyulik addig az egymillio anelkul, h neked mosogatnod kene emiatt kulfoldon. Nem lehet, h azert nem akar segiteni mert neki se a lagzi, se a gyerek nem surgos?:-)))


Mert ha errol van szo, az ertheto es akkor varni kene ezekkel a dolgokkal, de ezt nyilvan vele kell megbeszelned:-))

2016. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
3.: igen biztos penzleso az aki mindenet beleadja a kozosbe...te egy rohadtul sotet no lehetsz
2016. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Meg ne eroltessetek a hazassagot. Nem lennetek kepesek egyutt, tarskent vallalni a nehezsegeket. A gyerekvallalas utan is az lenne hogy te probalod beosztani magadra meg a gyerekre azt az oruletes mennyisegu csaladit meg gyedet, o meg honap elejen leadja a rezsi felet es utan dozsol 600 ezerbol? O Mauritiusra megy nyaralni (ha kedves hangulataban lesz elviszi a gyereker is, ha a fogyasztasa felet te allod! Szigoruan!), te meg Maradra?

Meg kommunikaljatok egy kicsit mert meg nagyon nem vagytok sehol.

2016. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Randi: beszélgetünk valahol, megeszünk valamit, én állom, mert így szoktam. Aztán lesz ami lesz, nem vág földhöz az a 2-3 ezer forint. Házasság: én állom, mert így szokás, de ha nem lesz belőle semmi akkor a rosszban csak lelki síkon osztoztunk. Magyar viszonyok között meg bárkit taccsra tenne egy esküvő+lombikolás ára.
2016. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Szóval hozzámennél egy olyan csávóhoz, aki inkább kizavarna egy évre nyomorogni külföldre, hogy kifizesd azt amit ő zsebből is simán? Mindezt úgy, hogy a hiba az ő gépében van? Na te is jól kifogtad lányom... Biztos boldog és kiegyensúlyozott házasság lesz.
2016. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Hosszas válogatás után sikerül kifognod ezt a gyökeret?
2016. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
#5 Hallottál már a vas országáról? Iróniáról? Na ez inkább szarkazmus volt. :)
2016. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!