Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg ciki lenne így felvenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ciki lenne így felvenni a férj nevét?

Figyelt kérdés

Valaki az egyik kérdésnél azt írta, hogy manapság ciki X-né Y Z formában felvenni a férj nevét.


Most komolyan? Tényleg? Aki szerint ciki, az magyarázza már el miért, mert nekem elképzelésem sincs.. :D

Ez persze nem változtat azon, hogy én így fogom felvenni a párom nevét, de tényleg nem értem, hogy ebben mi lenne a ciki.


2016. márc. 24. 11:55
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
54%
Nekem anyám kolléganői ugaranak be még erről akik a szocreál gyermekei voltak. Mindegyik Mária kivétel nélkül és ezért mindet a férjevezetéknevén hívják "Balogné" meg "Telekiné"
2016. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
72%

Én XZ leszek, ha majd egyszer férjhez megyek végre :)

Nem azért mert ciki bármelyik formája, hanem mert úgy érzem, így leszünk valóban egy család :)

2016. márc. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
68%

#6: De ki kérdezte, hogy neked mi ugrik be róla? :D


Olyan helyen dolgozom, ahol naponta megfordul jópár ember, a kötőjeles nevűeknél csak összeröhögünk a többiekkel, mert minden tele van velük, és a legtöbbnek idétlen a neve.

2016. márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
82%

Én xy-né lettem 23 évesen.Most 35 leszek és soha senkit nem zavart, kivéve anyukámat.Én akartam mert csak, nincs rá semmi magyarázat, egyszerűen ezt akartam és kész.Soha nem érdekelt ez ügyben más véleménye, ha esetleg mondták is volna.

Szóval a nevem valószínű ciki másoknak, ami lássuk be hülyén hangzik.Hogy lenne már ciki másnak az én nevem.Maximum foglakozik vele, de hogy miért lenne valaki elfoglalva velem azt se értem.

2016. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Sogornöm átvette 1 az egyben. Bátyám X János, felesége Y Ágnes így lett sogornőmből X Ágnes
2016. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
10%

#14


Nagyot fogsz bukni váláskor. Évekig szophatsz a névvisszaírásokkal

2016. márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
43%
Nálam a "né"azért nem volt opció, mert férjem apukája külföldi, így a neve is, elég hülye hangzása lenne. Cikinek nem ciki, de ha azt hallom, hogy valaki xy-né, valamiért látatlanban azt hiszem róla, hogy 50+.
2016. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolkoztam váláson, de ha mégis oda kerül a sor akkor gondolom elballagok és megcsináltatom.Nem csinálok ebből ügyet.Annyi papírt kell mindig intézni, nem hiszem, hogy bele lehet halni.

Amúgy ha szétmennénk, nem az lenne a legnagyobb bajom, hogy jaj a nevem..úristen most mi lesz.

Miért kell mindig előre a legrosszabbra gondolni?

2016. márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, mindenhová ilyen idiótaságokat írkál.
2016. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
66%

19 évesen mentem férjhez és ezek szerint a ciki kategóriába tartozom. Azért vettem fel a férjem vezetéknevének +nés alakját, mert igenis hozzá tartozom. Tulajdonnak sohasem tekintettem ettől magamat. Viszont a saját vezetéknevemet úgy érzem, hogy nem hagyhattam el, mivel apukám adta nekem és mindig is az ő lánya maradok. Úgy vélem, hogy az iránta és a családom iránti tiszteletet adtam meg ezzel, nem utolsó sorban nem felejtem el, hogy attól, hogy valakinek a felesége lettem, előtte is voltam valaki.

Elég kacifántos lett, de így érzem.

2016. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!