Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van hogy a férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy a férfinak idősebbnek kell lennie 5-10 évvel?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 10:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez butaság! Nem kell, hogy idősebb legyen a férfi. Az én férjem fiatalabb nálam 3,5 évvel. Marhára nem érdekel minket. Majd 6 éve sem zavart amikor összejöttünk, és most sem. Bár, ha jobban meggondolom, előnye is van...a nők tovább élnek, de mivel ő a fiatalabb, talán nem özvegyülök meg hamar.:)


Amúgy nekem 10 évvel idősebb pasi nem is kellett volna soha. Ekkora korkülönbség már nekem nem jön be.


30/N

2016. márc. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez szinte mindig is így volt a történelemben is.

És így is marad, nem kell ezen csodálkozni.


Több nőt ismerek akik 20 év felett már szeretnének 1-2 gyermeket, de ezt nem tudják elképzelni sem egy velük egykorúval, mert , hogy nincs lakása, nem keres eleget, nem tudná eltartani őt és a gyerekeket jómódban.


Igen van a másik oldala is, hogy a nőnek semmit nem kell dolgoznia, tennie, se lakás se jó állás...

2016. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%

Több oka is van....egzisztenciális,társadalmi,szociális.

Ritka, hogy egy hapsi 20-as évei közepén családban gondolkodjon, a Nőknél ez sokkal gyakoribb. Másrészt a Nők szeretik a Tutit, nem baj ha fel tudnak nézni a párjukra, hogy tisztelni tudják. A Nők azonos életkor mellett tapasztaltabbak, érettebbek, ezért idősebb pasit választanak maguk mellé, akik legalább megütik a saját szellemi színvonalukat. Lehet hogy az utóbbi állításommal sokan nem értenek egyet, de tartós párkapcsolatnál nagyon is számít.

38F

2016. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyilván ez embere válogatja, kinek mi jön be. Vannak akik az idősebb csajokat kedvelik. Amúgy a nők hamarabb amortizálódnak, főként ha gyereket is szülnek. Huszonéves korban nincs akkora jelentősége a korkülönbségnek, idősebben már annál inkább...
2016. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ilyen szabály nincs. Az más kérdés, hogy sok nő kb. az annyival idősebb korosztályban keresgél. Pl. én is. Én mindig érettebb voltam a koromnál, és nagyon sokáig úgy éreztem, hogy nem vagyok a kortársaimmal egy érettségi szinten (se tiniként, se fiatalabb huszonévesként - az más kérdés, hogy tinikoromban nem jöttem össze senkivel, pont azért, mert tudtam, hogy a nálam 5-10 évvel idősebb korosztály pontosan mit is akarhat tőlem 13-14 éves koromban). Ez lehet, hogy a 30as éveimre kiegyenlítődik, nem tudom. Vőlegényem 5 évvel idősebb nálam, ez pont jó, vele tényleg egy hullámhosszon vagyok minden téren.
2016. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!