Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy férfinak legyen dugipénze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak legyen dugipénze?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne :)
2015. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:

egy kicsi:DDD

ajándékra,meglepire,virágra

2015. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát ez az ha dugi pénz akkor az azért van hogy saját magára költse.
2015. dec. 19. 18:20
 4/10 Titusztitusz ***** válasza:
Hát nemis tudom...Nekem még sohasem volt dugipénzem...És azt sem értem, hogy minek kéne hogy legyen?
2015. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Apámnak van. Nem dugi de van, extra munkákból meg ilyenek.
2015. dec. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minek?
2015. dec. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Le leszek pontozva, de én eleve a külön kassza híve vagyok. Legyen pénze a férfinak és a nőnek is. Nyilván nem jelenti ez azt, hogy egyik se vigye el a másikat nyaralni például, ha túl nagy a jövedelemkülönbség, de így egy esetleges válás esetén tiszta, hogy mi kié.
2015. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is a külön kassza hive vagyok. Nő létemre érthetetlen az a férfi viselkedés amikor a nő kezeli a pénzt és úgy ad a férfinak mint egy kisgyereknek.
2015. dec. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Közös kasszán vagyunk, nálunk szerintem nincs "szükség" a dugipénzre, ha valamit szeretnénk megvenni, azt megvesszük. Csak akkor szabunk korlátot, ha valami nem fér bele a keretbe (enni is kell valamiből xD), de olyan még nem volt, hogy valamelyikünk nem vett volna meg egy mobilt, vagy rászóltunk volna a másikra, hogy mennyiért vesz lapotopot, ha az belefért a keretünkbe. Akkora a pénzmozgás a számláinkon egyébként, hogy nem tűnik fel, ha valamelyikünk valami aprósággal szeretné meglepni a másikat.

Vannak emberek, akiknél nem működik, van pl. egy barátnőm, aki úgy is beleszól a férje költekezésébe, hogy külön kasszán vannak... és ő keres kevesebbet...

2015. dec. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi is közös kasszán vagyunk. 5-10 000 ft-os tételek (kabát, cipő, nadrág, PS konzol, stb) simán beleférnek az "engedélyem nélkül" és nem is kell "elsikkasztania" a fizetéséből. Ha 80 000 ft-os bringát, 180 000 ft-os xbox-ot venne, vagy befizetné magát siklóernyő tanfolyamra na az már a közös matek része, hogy van-e ennyi tartalék, milyen nagyobb kiadások lesznek a közeljövőben, ezek mellé befér-e, ha nem, akkor mikor tudjuk megvenni, stb. Kommunikáció.


Nekem a dugipénz kifejezés olyan degradáló. Az jut eszembe, hogy a pasi amikor meg akar pattanni a házasságból/kapcsolatból, akkor előtte már elkezd gyűjteni, hogy legyen miből új életet kezdeni. Vagy legalább is valami olyasmire kell, amit titkol a feleség/barátnő elől. Ilyen ne legyen :)

2015. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!