Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig próbáltátok megmenteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig próbáltátok megmenteni a házasságotokat?

Figyelt kérdés
Nincs két éves a házasságunk de folyton azt érzem hogy ha én nem tennék érte minden széthullna, már kezdek belefáradni, beszélünk egymással de mélyebb témákat nem tudok felhozni ő meg meg sosem tette... minden vitát elbagatellizál pedig legtöbbször miatta robban ki. Van egy kisfiúnk egy éves. Meddig lehet egy egy oldalú kapcsolatot egyben tartani? Nem tudok vele ezt megbeszélni bármilyen fura is de olyan mint ha egy betonfalhoz szólnék, értelmes választ sosem kapok... a legtöbb amit kaptam, hogy neki minden úgy jó ahogy van.
2016. febr. 28. 18:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval gyakorlatilag már régen is ilyen volt...de nem értem. Akkor mi a bánatért mentél hozzá? Mit hittél mi fog változni?

Remélem nem azt tervezed, hogy majd szülsz még egy gyereket "hátha megmenti a kapcsolatot"- nem nem fogja. Másrészt nem is egy gyereket kell erre használni.


Szerintem ennek annyi. Egy házasság megmentéséhez 2 ember kell. Itt csak te vagy aki tenni akar. Ő nem.

2016. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!