Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig próbáltátok megmenteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig próbáltátok megmenteni a házasságotokat?

Figyelt kérdés
Nincs két éves a házasságunk de folyton azt érzem hogy ha én nem tennék érte minden széthullna, már kezdek belefáradni, beszélünk egymással de mélyebb témákat nem tudok felhozni ő meg meg sosem tette... minden vitát elbagatellizál pedig legtöbbször miatta robban ki. Van egy kisfiúnk egy éves. Meddig lehet egy egy oldalú kapcsolatot egyben tartani? Nem tudok vele ezt megbeszélni bármilyen fura is de olyan mint ha egy betonfalhoz szólnék, értelmes választ sosem kapok... a legtöbb amit kaptam, hogy neki minden úgy jó ahogy van.
2016. febr. 28. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ameddig a másik fél is hajlandó tenni érte. Ha ő nem akarná javítani, akkor az én erőlködésem úgyis felesleges lenne.
2016. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkét fél egyformán meg akarja menteni akkor van értelme!Sajnos tapasztalatból tudom,hogy ez így van de nekem nem sikerült!
2016. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És ez mióta van így, hogy csak te pedálozol?
2016. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem 7 évig sikerült. :)

Veszekedésre gondoltál egyébként.

2016. febr. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

En 3 evig probaltam. Nem sikerult. Barmit tettem, belegebedhettem, nem volt eleg, nem volt jo :((

A kisfiunk miatt probaltam ennyi ideig. O pedig konnyeden lepwtt a vegen.

2016. febr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Házasság előtt tudtál vele beszélni?
2016. márc. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én már nem szórakoznék. Ha ennyit jelentek neki, csináljon, amit akar, mennék a gyerekkel.
2016. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mindig nekem volt nagyobb hajlandóságom a nyitásra kezdetektől, ha ő megsértődik bármin is akkor bezár minden ajtót felé nem hajlandó semmiért sem bocsánatot kérni, szó szerint semmit nem szól többet a dolgokról. Másnap minden oké, olyan mint ha nem is lett volna semmi... be van söpörve a szőnyeg alá minden. Sokszor mond olyat amivel nagyon meg tud bántani, de inkább nem mondok már semmit, csak hogy ne kapjon az alkalmon mert annak megint csak én innám meg a levét.

A legnehezebb az egészben, hogy mikor megvan a konfliktus utána mint akit kicserélnek szeretget úgy néz mint aki tele van szeretettel felénk, de bármi olyan ami nem tetszik neki kifordítja és csak a megvetést látom már benne.

Egyszerűen fogalmam sincs mit tehetnék még, és nem tudom meddig bírok egyben tartani egy családot úgy hogy az érzéseim teljesen el vannak nyomva mellette ! :(

Nem lehetek fáradt nem lehetek egyszerű nő és anya aki néha érzékeny, mert bármilyen ilyen helyzetben ő mindent úgy lát hogy hisztizek és besértődik ezen, és ugyan ott tatunk én megyek vigasztalni és az én bánatom megint megy a szemétbe. Miért nem tud egyszerűen a társam lenni akit érdekel hogy vagyok vagy mi bajom van? :(

De közben együtt tervezzük továbbra is az életünket, és tervben van egy kis tesó, így mégis hogy? Egy terhesség még jobban felborítaná a lelkiállapotomat... és ő nem állna mellettem mert most sem teszi.

Bocs hogy hosszú lett, de ez már kikívánkozott :(

2016. márc. 1. 11:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek nincs értelme...így...
2016. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Mindig nekem volt nagyobb hajlandóságom a nyitásra kezdetektől" - Akkor ez szerintem nem is fog változni. Az emberek ritkán és nehezen változnak és csak akkor, ha ők maguk akarják a változást. Csak sokan ezt figyelmen kívül hagyják, hogy "majd én átalakítom" "segítek neki megváltozni" stb.

Szerintem ne reménykedj. Ő ilyen, vagy elfogadod így, vagy mész tovább nélküle.

2016. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!