Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Türelmes férjek, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Türelmes férjek, akiknek hisztire, veszekedésre, csapkodásra, toporzékolásra hajlamos a feleségük és csak utolag ismerték ki! Egy életen át fenntarthatonak tartjátok a házasságotokat?

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2016. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az enyém változott az évek alatt, rengeteget visszavett. Szóltam neki, hogy vegyen vissza, vagy vagy belebetegszem, vagy elválunk. Visszavett.

Illetve jöttek gyorsan a gyerekek egymás után, és ők is csitítottak, edzettek rajta, türelmesebb lett, lenyugodott. A hisztit sem használja, mint módszert már.

Ha nem változott volna meg, vagy rákos, stb. leszek, vagy szedem a sátorfámat.

2016. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen. Vagy megtanul viselkedni, vagy szedheti a sátorfáját, de nem hagynám mérgezni az életemet.
2016. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

gondolom, nem.


de a teljes kép érdekében utánagondolnék, hogy a feleségem hisztizik, vagy én tettem olyat, amit nehéz beemelni.

2016. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Párszor megrázta a pofonfát, de szerencsére már máshol rázza!
2016. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem ilyen, az számít?

Hiába hagyom békén, ha rossz napja van, ha beduzzog rosszabb mint egy dackorszakos kislány (másodjára tapasztalom, milyen egy dacos kislány, szóval van viszonyítási alap).

Egyre kevésbé látom úgy, hogy fenntartható ez a házasság.

Ötletek?

2016. jan. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!