Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjed évekig tartó álláskeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjed évekig tartó álláskeresési nehézsége próbára tenné a házasságotokat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 23:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%

Ha évekig semmit nem dolgozna, természetesen igen. Egyrészről kell a két fizetés, másrészt pedig fel akarok nézni a páromra, s egy férfinak a családjáért a legnehezebb, szakmájába nem vágó munkát is vállalnia kell, ha hosszútávon sikertelen. Én is ezt tenném, nőként.

25/N

2014. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
31%
Ez férj?Na ne túlozzunk!
2014. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
59%
A házasságunkat nem, csak a megélhetésünket.
2014. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Úgy értem közben néha amit talál elvállalná, egyre motiválatlanabb lenne, te pedig egyre csalódottabb, mert úgy éreznéd feladta beéri fekete munkával, illetve az se gond ha hónapokig semmi munkája.
2014. júl. 5. 23:14
 5/28 anonim ***** válasza:
31%
Ha önellátó tud lenni az eredeti családja segítségével, és/vagy én (is) gond nélkül ki tudom pótolni egy havi fixszel, akkor nem okoz gondot. Célszerű lehet elválni, mert úgy annyi segély jár, ami a megélhetésnek több mint felét fedezi, és akkor csak havi 20-30-at kell kapjon kipótlásként a családtagoktól. Tudom, mert 4 éve élek így egyedül saját lakásban.
2014. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
46%

"illetve az se gond, ha hónapokig nincs munkája"


Erre viszont egyértelműen elválnék. Menekülnék.

Ha én sem élősködöm férfin, miért is tartsak el én egyet?

2014. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem talál hosszútávú, bejelentett munkát, viszont én már kezdem azt érezni, hogy az anyukája vagyok, aki mindig biztosítja a család megélhetését, folyton aggaszt ez a helyzet, előre félek a téltől mert akkor valószínü ismét csak az én keresetem marad végig,közben ő sóhajtozik, hogy mit is tehetne és nyugodtan el van a meleg házban.
2014. júl. 5. 23:31
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, nem arról van szó, hogy nem akar dolgozni, hanem hogy valamiért nem sikerül állandó munkát találnia.

Talán segíts neki! Te tudsz olyan állást, ahova jelentkezhetne? Kérdezzetek meg minden rokont, ismerőst, nézzétek át az önéletrajzát, ha kell, fogalmazzátok át.


Hihetetlen, hogy ha valaki álláskeresési nehézségekkel küszködik és láthatóan nem azért, mert nem akar dolgozni, hiszen még feketemunkát is elvállal, vagy bármi alkalmit, csak lassan kezdi elveszíteni az önbizalmát a sok sikertelenség után, sokan egyből azt javasolják, hogy a párja hagyja ott.

Én is átéltem ezt, nálunk is borzasztó nehéz munkát találni, állandó munkát meg tömegközlekedéssel bejárható távolságon belül, protekció nélkül szinte lehetetlen.


Ha semmi állandó munkát nem sikerül szereznie a férjednek, holott próbálkozik, akkor valószínűleg ti is ilyen környéken laktok. Ha ez a helyzet, akkor esetleg el lehet gondolkozni azon, hogy külföldön vállaljon munkát.

2014. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Mindent végigcsináltunk amiket írsz, külföldön is dolgozott többször is,legtöbbször nagyobbat buktunk rajta mint amennyi haszon lett belőle.

Pályáztunk, segítettem neki, de ő feladta azt mondja tehetetlen és nem tud mit tenni, nem akar többször külföldre menni, abban már nem hisz, hogy talál itt rendes munkát, mondja ezt annak ellenére,

hogy családos ember és felelős a gyerekeiért is.

Egyébként jó ember,nincsenek káros szenvedélyei,gyerekek imádják, nagyon ragaszkodnak hozzá.

2014. júl. 5. 23:55
 10/28 anonim ***** válasza:
Egy ilyen horderejű probléma minden házasságot próbára tesz, ha még el is veszti a küzdeni akarását egy férfi, az meg végképp.
2014. júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!