Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjed évekig tartó álláskeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjed évekig tartó álláskeresési nehézsége próbára tenné a házasságotokat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 23:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

1.: Mi a gond? Ha a gyerekek szeretik, otthon dolgos akkor lehet háztartásbeli (egy halom nő háztartásbeli és nem problémázik senki)


2.: Miért nem végez el egy képzést amivel eltudna helyezkedni? vagy tanul nyelvet? Gondolom ideje van.


3.: Mi a végzettsége?


4.: Hány évesek vagytok?

2014. júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Nem elegendő a kiadásaink fedezéséhez az én fizetésem,szükség van a másik keresetre nagyonis.

Nem megoldás ha háztartásbeliként itthon maradna.

Engem sem kellett soha eltartania,a gyerekek születéséig végig dolgoztam, majd maximum GYED után 2 év múlva visszamentem dolgozni.

Negyvenen felüli már,én is közel annyi vagyok.

2014. júl. 6. 00:15
 13/28 anonim ***** válasza:
De hát mért nem veszitek igénybe a szociális ellátásokat? Ilyen élethelyzetre találták ki őket.
2014. júl. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy jogosultak lennénk rá és nem az a megoldás, hogy segélyeket veszünk igénybe. Kb 210.000 a havi bevételem.
2014. júl. 6. 00:23
 15/28 anonim ***** válasza:

Az egy főre 51, szerintem érdemes körbekérdezni a lehetőségeket. De ennyiből még kijönni sem nehéz, ő kap TB-t (7 E), FHT-t (22800) - ezzel együtt már 58 jut egy főre - , bérletkedvezményt (6500), és amit ezen felül külön igényel. Gondolom, a gyerekeknek is jár ilyen-olyan kedvezmény.

Nem rózsás, de bírható a helyzet.

2014. júl. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Nem vettünk igénybe semmi ilyesmit és nem is szeretnénk ezt megoldásként.
2014. júl. 6. 00:32
 17/28 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt,mint amit te leírtál,kérdező.2 évig vártam,hogy munkát találjon.Nem "talált".Közben a béka s.gge alá kerültünk anyagilag,tele voltunk közüzemi tartozásokkal,kikötötték a gázt,stb.ráadásul ikreink vannak.Mi elváltunk.Neki azóta sincs munkája,igaz,aktívan elkezdett kocsmázni,akkoriban is már eljárogatott..
2014. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Pontosan nem ugyanaz azért, inni nem iszik, nem is dohányzik.

A te volt férjed alkalmi munkákat azért elvállalt,vagy évekig semmi munkája nem volt?

2014. júl. 6. 11:31
 19/28 anonim ***** válasza:
Alkalmiakat igen,de ritkán.
2014. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha ezalatt nekem olyan munkám lenne, amit szeretek, és jól keresnék, akkor nem viselne meg semmilyen téren - amennyiben a férjem nem lustaság/depresszió vagy hasonló miatt nem dolgozna.

Volt már, hogy hónapokig csak én kerestem pénzt (ő tanult itthon, illetve referenciákat "gyártott" - programozó), de ő azalatt itthon mindent megcsinált (magától), így én mindig rendezett lakásba értem haza, és várt a meleg lábfürdőm/kávém/vacsorám. Nem volt rossz, sőt :)

2014. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!