Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjed évekig tartó álláskeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjed évekig tartó álláskeresési nehézsége próbára tenné a házasságotokat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 23:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Az én férjem dolgozik,de már évek óta csak feketén,ráadásul marha keveset keres,alig-alig fizetik ki.Lovászként melózik,pedig főiskolája van,de mivel 50 feletti, szerinte úgysenem kell sehová.(Van olyan ismerősöm aki 50 felett helyezkedett el normális, bejelentett állásba 2 év munkanélküliség utánn,de ő naponta jár munka utánn...)

Ezzel csak az a bajom,hogy nem is próbálkozik,teljesen belesüljedt a mocsárba,majd nem lesz egy kanyi nyugdja se nekem pedig semmi kedvem hozzá,hogy majd eltartsam akár 10-15 évig,hamár nem bír dolgozni.TB-t se fizet évek óta.

Ő engem soha egy napig nem tartott el,mielőtt valaki ezzel jönne...Mindig én kerestem jobban.

2014. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Kedves #21.:


Ezeket a mellékhatásokat egy pasi se szereti. Ha kimondja, ha nem. Én se mondtam ezeket a kedves feleségem arcába soha, mosolyogtam és csak a boldogságot mutattam. Itt elmondhatom mert ez egy anonim oldal és tökmindegy.


Ha tetszik, ha nem: Minden pasi fél attól hogy mi lesz. Nem lesz ugyanolyan a szex, mennyire lesz rosszabb, kevesebb. (Elárulom hogy többnyire kicsit rosszabb és sokkal kevesebb szokott lenni). És nem, nem az a legnagyobb problémám hogy a punci nem olyan hamvas mint egykor. De a problémakör részét képezi.


Tipikusan belőled lesznek azok a nők akik nem értik a férjüket, hogy mit miért csinálnak és mi a bajuk. Nyíltan beszélni ezekről a problémákról pedig végképp képtelenek.


34/F

2014. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem ide szántam..
2014. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ha mindent megtesz annak érdekében hogy találjon de nincs akkor mellette állok,ha nem is törekszik,ha válogat miközben nem teheti meg azt nem tolerálnám.
2014. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"Nálunk ugyanez volt,mint amit te leírtál,kérdező.2 évig vártam,hogy munkát találjon.Nem "talált".Közben a béka s.gge alá kerültünk anyagilag,tele voltunk közüzemi tartozásokkal,kikötötték a gázt,stb.ráadásul ikreink vannak.Mi elváltunk.Neki azóta sincs munkája,igaz,aktívan elkezdett kocsmázni,akkoriban is már eljárogatott.."


Pont ezt akartam mondani, nekünk is így volt a családban, hogy családcentrikus, károsszenvedélyektől mentes. Külföld többször nem jött be valamiért. Itthon nem volt senki. Bánatában és unalmában pedig jött a kocsma. Aztán pár év múlva a válás. Azóta sem dolgozik.

2014. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Illetve itthon nem volt SEMMI munka neki.
2014. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
16: Amit eddig írtam, az jár a munkanélkülieknek igénylés nélkül, hogyhogy nem kapja?:-o
2014. júl. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nekünk próbára tette a házasságunkat. Kêt éves házasságunkból egy évet nem dolgozott. És hozott 1,2 milliós tartozást is, amit fizetni kellett. Nagyon ki voltam akadva. Főleg azon h válogatott. Se három műszak, sem éjszakai műszak, se hétvégi munka, stb. Közben meg vártam a kislányukat. 8 hó 1 hetes koromig dolgoztam,ő meg itthon facebookozott, meg válogatott a munkákban. Volt h be sem ment állásinterjúra, vagy próbanapra. Szerintem ennek volt köszönhető a terhességi magas vérnyomásom is. Más volt az elképzelésem a férj szerepről. Tudod gondoskodás a családról, stb. Addig jutott a dolog, h amikor munkába állt, akkor azt mondtam neki, h úgy becsülje meg magát, h ha kirúgják, el kell költöznie, és tartsa el magát, mert hármunkat én nem tudom. Most 4 hónapja már dolgozik, de remélem nem lesz több ilyen.
2014. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!