Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan vonjam be a férjemet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonjam be a férjemet a közös mindennapjainkba, tennivalókba? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
A férjem mindent, de tényleg mindent rám bíz, mondván én most otthon vagyok a gyerekekkel, ő meg dolgozik. Ha meg akarok vele beszélni valamit, akkor "most ne, fáradt vagyok" a válasza. Később meg a fejemhez vágja, hogy mindenből kizárom és csak a gyerekeknek élek. Már azt is megkaptam, hogy túl sok időt töltök anyámmal. Tudom, az a baja, hogy az ügyes-bajos dolgaimat anyámmal beszélem meg, de mit csináljak, ha vele nem lehet?
2015. okt. 11. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Tegyél elé egy rekesz sört és máris beszélhettek egy jóízűt!
2015. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenkor mindig az jut eszembe, hogyha a férfi mentegetőzik, hogy jaj ne fáradt vagyok, pihenni akarok, hogy addig mi a bánatot csinált? Nem dolgozott,. és egyfolytában pihent, vagy mi???

A kérdésre válaszolva: mondd ezt neki: Hogyha veled már nem tudok semmit megbeszélni, mert te mindig fáradt vagy, akkor mégis mit vársz, mit csináljak? Ha részt akarsz venni a programokban, akkor csak tessék, én örülnék neki. De az nem okés, hogy te mindig hárítsz, aztán a fejemhez vágod, hogy veled nem foglalkozok. Ha hagynád, akkor rád is szakítanék időt, de úgy érzem, neked erre nincs szükséged.

Én ezt mondanám, erre kénytelen lesz valamit reagálni.

2015. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*hárítasz
2015. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Közöld vele, hogy ez így nem megy tovább, és bízz rá mindent (gyerek, háztartás) 1-2 napig, hogy lássa, hogy ez nem is olyan könnyű, mint azt ő hiszi és utána próbáld meg vele "elosztani", hogy ki mit csinál ;)
2015. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van bolcsode meg ovoda. Menj el dolgozni. Ugy kozosen fizethettek bejaronot. Nektek tobb idotok marad egymasra.


Alapvetoen a tisztelet veszett el feled, ah nem dolgozol. A munkabaallasoddal azonnal megvaltozik feled pozitivan a hozzaallasa! Barmit vallalj el, lenyeg, hogy csak jarj el otthonrol. N

2015. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez csak hárítás.Próbálj meg vele kettesben programot szervezni,s ott beszélgetni.

Én egy idő után,mikor nem akart beszélgetni,akkor írtam neki e-mailt.Azokra általában reagált.Azt hittem,mikor visszamentem dolgozni,hogy jobb lesz,de semmi nem változott.A kommunikáció hiánya megölte a házasságunkat.

Szóval mindenképp vedd rá valahogy,hogy beszélgessetek!!!

2015. okt. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!