Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a férjemet...

Hogyan tudnám a férjemet bevonni az otthoni tennivalókba?

Figyelt kérdés
Nagyon lusta, ezt ő is belátta már sokszor, de mégsem változtat a hozzáállásán, illetve állítása szerint próbál, csak lassan megy. Amíg nem kertes házban laktunk, csak egy kis lakásban, nem volt ilyen feltűnő, de most kezdenek összecsapni a fejünk fölött a hullámok. Hogyan próbáljak neki segíteni ebben? Kezdek nagyon elkeseredni. Még itthon vagyok a kicsivel, de így sem könnyű az építkezést, a házimunkát és a gyereknevelést összeegyeztetni, bele sem merek gondolni, mi lesz, ha visszamegyek dolgozni. Rengeteg beszélgetésen és ígérgetésen túl vagyunk már. Nem tudom mit tudnék még tenni.
2012. jan. 25. 11:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én reménytelennek látom a helyzetet. Rengeteg beszélgetés, ígérgetés, és semmi változás? Nem hinném, hogy a 625. beszélgetés hozza meg a változást.
2012. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, melyik az a munka amelyik fekszik neki. Mától kezdve azt csak ő csinálja és az csak az ő feladata.
2012. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsika, ma sajnos nem volt időm elmosogatni, nincs tányér, kapsz enni, ha gyorsan elmosod....


Jajj, csak a szennyestartóban lévőket mostam ki. Ja, nem tettél te bele semmit? Oppppsz , bocsika.


stb :)

2012. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Írj neki egy listát, eleinte kezd csak 2-3 dologgal és addig piszkáld, amíg meg nem csinálja. Ha ez már természetesen fog neki menni, akkor lehet bővíteni a listát. Ha ő is akarja, akkor menni fog szerintem, csak tényleg türelem és fegyelem kell hozzá.
2012. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Mond meg neki, ha nem csinálja meg, nem lesz szex. ;)
2012. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy keressen annyit, hogy kiteljen belőle a takarítónő, meg a kajarendelés.
2012. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Persze ha majd visszamész dolgozni.
2012. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha nem segít akkor adjon pénzt, hogy felvehess valakit aki segít neked rendet tartani :)
2012. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Miért pontoztátok le a szexes választ? Pedig bizony lehet, hogy az lenne a hatásos fegyver.

Az a közvélekedés, én is tudom, hogy nem szabad ezt kihasználni, mert csak tönkremegy a házasság, de az nem kihasználás, a másik semmibe vétele, hogy csak ígéreget, és semmi? Ez sem tesz jót a házasságnak.

Nekem sem lenne kedvem szexelni egy az én igényeimet letojó férfival.

2012. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Sajnos én is elég reménytelennek látom a helyzetet. A szex megvonás nem igazán jöhet szóba, mert így is elég ritkán vagyunk együtt, szerintem egy fél évig fel sem tűnne neki, hogy épp "büntetem". Megpróbálom megint a listát, talán most nem csak kineveti ezt a próbálkozásomat. Valamit gyorsan ki kell találnom mert másfél év múlva vissza kell mennem dolgozni és akkor már végképp nem lesz egyedül mindenre időm, addigra legalább a házat rendbe kéne hoznom. Annyi pénzünk nincs (és soha nem is lesz), hogy felvegyek valakit, ezért kéne őt "megnevelnem".

2012. jan. 25. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!