Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, férjetek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, férjetek hogyan szólít titeket?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy ha már nem olyan jó a házasság, unalmas, lapos, vagy bármi egyéb, akkor is becéznek titeket otthon?
2015. szept. 26. 16:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Mióta gyerekünk van,azóta többnyire anya,apa.Időnként Édes.
2015. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Drágám, vagy a nevemen
2015. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Macska, macski
2015. szept. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Persze, a szépségem, hercegnőm, drágám, kicsim. Bár nem lapos és nem is unalmas. Amúgy alapban keresztnéven. Azt gáznak tartom gyerekkel is, ha apának meg anyának szólítanánk egymást. Az más mikor a gyereknek mondom szólja apunak, de egymásközt? Te apu hozd ide azt a lábast légyszí, hát az vicces nekem.
2015. szept. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Cica, Cicus, vagy Kissárkány.

Én őt szoktam Cicának vagy Süninek hívni.

2015. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A házasságunk nem unalmas, boldogok vagyunk.:) Hogy hogy becéz? Cicám, Szerelmem, Életkém, Babuci, Kicsim, Asszony:)


Én őt Kicsim, szerelmem, életem, férjuram:)


Szerintem soha nem szólítottuk egymást a nevünkön..legalábbis nem rémlik. Az elejétől becézgetjük egymást. Amúgy a baráti körben is mindenki becézi a párját.

2015. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Muci xdd
2015. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az 'anya, apa' jo volt, megmosolyogtam. :) nekem kulfoldi ferjem van es mivel angolul kommunikalunk, ezert nalunk "love" vagy "sweetheart" van, mindket reszrol, vagy keresztneven.
2015. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!