Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felesegek kik otthon vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesegek kik otthon vannak es a ferjeik tartanak el erezteti a ferjetek hogy o tart el?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Neki is így a legjobb, nekem is így a legjobb, épp csak az én szüleim szólnak le mindig emiatt engem.
2015. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mi vagyunk a ritka eset. Emberem rendszeresen nekem esik, hogy vegyek már magamnak pár új ruhát vagy csináltassam meg a hajam stb. (nem, nem nézek ki csövesnek), de mégis valahogy óckodok, hogy magamra annyit költsek.

(amúgy meg a visszája.. milyen jó is volt az én negyedannyi bevételem, mikor fél évig munkanélküli volt, nem haltunk éhen)

2015. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A nagy családban van ilyen pár, a nő már nincs Gyesen, 4,5 éves a kisebb gyerek, de nem dolgozik. nekik így jó ez, amennyire én tudom, a férfi nem érezteti, nem számoltatja el pl. az asszonyt.
2015. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Az ő fejében mi pénzünk van. Soha nem szamoltatott el - illetve egyetlen egyszer, amikor elfelejtette, hogy készpénz létét kellett egy kölcsönzéshez, nem kevés: akkor megkerdezte, hogy mit vásároltam annyiért. Amúgy ha valamit vásárolni akarok, egy bizonyos összeg felett megkerdezem, hogy mit szól hozzá, de ez akkor is így lenne, ha en is keresnék. Ő szinten megbeszeli velem, ha relative nagyobb kiadást tervez
2015. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Velem nem éreztette eddig de mióta nem megy túl jól a sorsunk azóta igen.(el is kezdtem munkát keresni)

Egyébként nincsenek nagy igényeim pl ruhát évente max 5 vettem,mert régebbről volt egy csomó..nagyon semmit nem kellet mert sok volt mindenből..meg probáltam neki sporólni.

2015. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem. Bár most dolgozok, de nem tudom meddig, meg ezelőtt is voltam sokáig munkanélküli.

Soha nem az ő pénzeként emlegeti amit keres, hanem a mi pénzünkként. Meg értékeli is amit itthon csinálok és hogy olyankor, amikor itthon vagyok, több időnk van egymásra.

Amikor én is dolgozok annyi munka szaporodik fel itthon, hogy ketten nem végzünk vele amíg hullafáradtan be nem esünk az ágyba és reggelente úgy ébredünk, mint aki hetek óta nem aludt.

Mikor itthon vagyok, sokkal kipihentebbek, nyugodtabbak vagyunk mindketten.

2015. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem erezteti es nem is forszirozza, hogy dolgozzak, sot, kifejezetten igy szereti, hogy en vagyok itthon
2015. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem,soha.Mindig mi pénzünk van,és nem én pénzem. Anyósomnak nagy szokása,hogy azt mondja,autót vettél,vagy hűtőt vettél,vagy jajj de jó vettél nekem kávéfőzőt,ilyenkor a férjem mindig kijavítja,hogy vettünk,anyukám nem egyedül én vettem hanem mi ketten vettük.
2015. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nálunk nagy a keresetbeli különbség (én közalkalmazott, ő felsővezető versenyszférában). Anyáméktól (anya, apa, testvér) mindig megkapom, h persze, mert nekem könnyű, én nem dolgozom/nekem jól megy (azt elfelejtik, h volt időszak, mikor én is versenyszférában voltam és jobban kerestem nála). Ő egyébként ha érezteti is, akkor inkább büszkeségből, mondván, h ezt is el tudta érni.
2015. ápr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem, soha!

Mondjuk nálunk annyiban más,hogy én családilag "hoztam, hozok" a házasságunkba. Tehát pl. a házunkat a szüleimtől kaptuk, az autóba is beleszálltak stb. De ha nem így lenne, akkor sem mondaná. Kettőnk közös döntése volt, hogy a tesó vállalása előtt nem menjek vissza dolgozni.

2015. ápr. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!