Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felesegek kik otthon vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesegek kik otthon vannak es a ferjeik tartanak el erezteti a ferjetek hogy o tart el?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem érezteti,mert tudja,hogy a gyerekünk átmeneti egészségügyi gondja miatt van erre szükség.Valamelyikünknek itthon kellett maradnia vele gyed/gyes után,és mivel ő jóval többet keres,értelemszerűen nekem kellett.De mivel most már lassan 4 éves,és kezd helyrejönni,így én is elkezdek munkát keresni,illetve tanulni is szeretnék.

Én sem éreztetem vele,hogy "az én házam",mert ha szeretjük egymást és együtt vagyunk,akkor szerintem ennek semmi helye egy kapcsolatban,házasságban.

2015. ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem érezteti, sőt inkább ő nem akarja, hogy visszamenjek dolgozni. Viszem, hozom a gyerekeket (a nagy 8-14ig van iskolában), tanulok velük, rendezem a háztartást, ha betegek nincs pánik, hogy ki legyen itthon velük stb, így kényelmes mindannyiunknak.

Pár éve külföldre jöttünk, mert itt keres annyit, hogy egy fizetésből megélünk. A pénzügyeket (számlák, megtakarítások, kiadások tervezése) amúgy én intézem, mert ő nem igazán szeret/tud a pénzzel bánni. Ha hazamegyünk, akkor visszamegyek dolgozni, mert hiányzik a pörgés. Vezető pozícióból jöttem el 6 éve babázni, de nekem már nagyon unalmas itthon lenni.


Kérdező, veled mi a helyzet, te otthon vagy és érezteti? Vagy miért írtad ki a kérdést?

2015. ápr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért rossz éreztetni, mert mindig fordulhat a kocka. Nálunk évekig apám tett sokkal többet az asztalra, ezért apám családja piszkálta is anyut rendesen. De amikor apám sajnos beteg lett, anyám kézbe vette a dolgokat, és kiválóan helytállt ás áll azóta is.
2015. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Illetve én az ilyen kérdésekbe eleve nem kavarnám bele az anyukákat. Három gyerek fölött napi 8-10 órát dolgozni szinte képtelenség, és a férfinak sem jó.
2015. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Táppénzen vagyok, 70e kapok. Férjem keres 300.000et. Így is mindennap leigyenélőz, mi lenne ha nem dolgoznék? Bár amig dolgoztam is Ő volt az Isten mert jól keres.
2015. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az ilyenről el kell válni, utolsó,
2015. ápr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Folyamatosan. A gyerekeknek is elmondja, hogy anyátoknak nincs bevétele, így ennek függvényében lehetnek kívánságai is. Nekem azt mondja, hogy élősködöm rajta, 5e felett engedély kell a vásárlásomhoz tőle, hogy mehet-e vagy nem engedi meg. Nemsokára lejár a gyes. Családit ő kapja.
2020. máj. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!