Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Így bevállalnátok egy babát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így bevállalnátok egy babát vagy sem? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Kettőnknek kb. 400 ezer ft a havi bevételünk. Van félretett pénzünk, pár millió ft. Lakásra gyűjtünk, de még albérletben lakunk. Saját lakás még pár év mire kilátásban lesz.
2015. szept. 20. 15:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2015. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem tűnik logikusnak a dolog! Ha kicsit ésszerűen végiggondolod Akkor inkább hitelt fizetnék mintsem az albérletre szórnám a pénzt! Egyik sem jobb de ha tényleg ennyi zsetonotok van akkor a hitel talán a jobbik megoldás! Szerintem! De mindenki másképp gondolkozik! Ez meg hogy ki hova szül az már részlet kérdés! Van aki boldogan él a szülőkkel és gyártja az apróságokat, de van aki soha nem szülne más fészkébe gyereket!
2015. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
45%
Fél Nyugat-Euróra egész életét albérletben éli le. Ne ez alapján döntsetek. 3 évet ki lehet bírni albérletben egy babával. Nekem ez a véleményem. Ha úgy érzitek itt az idő, és anyagilag is menni fog, akkor hajrá. A babaprojekt lehet, hogy éveket vesz majd igénybe... Én is utána járnék a CSOK-nak.
2015. szept. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%
havi 400ezer bevétellel akár 3-at is!
2015. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
64%

En bevállalnám! Nekem fél évig tatott az elso gyerekkel teherbe esni. Ezzel is számolni kell.

Mi inkább hitelt fizetunk mint albérletet.


28N

2015. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
77%

Egy gyerekkel és a mai eszemmel inkább szavaznék már az albérletre, mint hogy nyögjük a lakáshitelt.


Sokkal könnyebb lenne váltani, változtatni.

2015. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
73%
Inkább baba mint saját lakás.Mi is vettünk hitelre házat,aztán eltelt pár év és munka miatt költöznünk kellett,persze a ház a kutyának sem kell,úgyhogy most fizetjük a hitelt plusz máshol albérletet.Ha ezt tudom,sosem veszek házat,röghöz kötés.
2015. szept. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
64%
Persze, ennél sokkal vacakabb helyzetben nevel boldog család, boldog gyereket!!!
2015. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
64%
Szia, két picurkánk van, mi nem kerestünk együtt ennyit amikor dolgoztam, igaz nekünk van ház, hála égnek hitel mentes. Pici de a miénk. Kérdésedre én azt válaszolnám, hogy a helyetekben én bizony belevágnék. 27 évesen szültem az elsőt a másodikat 30. Most hogy a nagy már lassan 3 éves, azt gondolom, hogy előbb is szülhettem volna. Minél fiatalabb egy szülő, annál jobb a gyereknek is. Több a türelem és még sorolhatnám. Ha újra kezdhetném akkor már 25 évesen bevállaltam volna egyet. Sok sikert!
2015. szept. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
64%
Ennyi pénzzel nem is tudom, miért kérdés. Mi 200-at keresünk ketten együtt, na az nem elég semmire, gyerekre főleg nem. A duplája az viszont nagyon jó.
2015. szept. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!