Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vége?

Figyelt kérdés

A történetem úgy kezdődik, hogy 8 éve vagyok együtt a feleségemmel, 8 hónapja házasságban. Tegnapelőtt egy beszélgetésnél közölte velem, hogy nem érzi, hogy szeretném, inkább csak birtokolni akarom. Tudni kell, hogy mindent megadtam neki, eltartottam, az ő fizetése ment a "közös", általam sosem használt számlánkra, én pedig készpénzben fizettem a lakást, és a kaját.

Tegnap egyszer csak összepakolt, és közölte, hogy ő elmegy albérletbe, mert át kell gondolnia, hogy ő kicsoda, és hogy mit akar. El is ment, itthagyott. Azon filozofáltam, vajon lehet-e ennek még számomra jó kimenetele, tudniillik, én a hülyeségei dacára is szeretem, viszont nem biztos, hogy meg tudnék benne bízni, hogy nem hagy itt két nap múlva megint.

Ti hogyan vélekedtek erről?


2015. júl. 21. 17:05
1 2 3
 21/24 Belial válasza:
57%

Kedves Kérdező!

Semmi nem derült ki abból amit írtál.

Fiatalon házasodtatok? A feleséged dolgozott/dolgozik?

(ha azt írod eltartottad lehet az volt a baj, hogy nem engedted dolgozni, érvényesülni, tanulni)

Gondolom gyerek nincs, akart? Te akartál?

Mi volt a fő oka az elégedetlenségnek? Talán annyira szereted, hogy megfojtod a féltékenységeddel? Lehet, hogy erre értette a birtoklást.


Másik opció: talán azt hitte, ha megtörténik az esküvő jobb lesz a kapcsolat, de esetleg rájött, hogy így is vannak problémái. Így sem enyhült a birtoklási vágy, talán nem hagytál neki teret.


Harmadik opció: és ezt sem lehet kizárni, bekukucskált a képbe egy harmadik fél. Hirtelen lelkesedés, rózsaszín köd, minden olyan más, izgalmas és új. Lehet ezért költözött el, hogy mással legyen vagy elgondolkodjon, hogy téged akar vagy mást.


Ezek csak találgatások. 8 év után összeházasodni 2 okból szoktak.

1 mert illik de tök mindegy

2 mert valóban akarják


Ha az első opció volt akkor egyszerűen csak megbánta és mégsem veled akarja élni az életét. Millió oka lehet,hogy miért egy kapcsolatban mindig van probléma.

Kompromisszumkészség az fontos, de valamikor már beköszön a -leszarom- opció és akkor már csak az segít ha valóban van egy mély szeretet. Ha nincs akkor jobb ha vége.


Várj max 1 hónapot, ha addig nem dönt akkor VÉGE!

(ebbe beletartozik a ***"nem tudom" és a "több idő kell" *** varázsszó is)

2015. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 omba ***** válasza:
#16, fair, hogy szólt OK, - de hát te miért hagynád ott a kérdezőt?
2015. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ez a hölgy nem szeretett téged eléggé, talán csak pótlék voltál a számára amig Te imádtad. Felejtsd el sürgősen , mert ez bizony egy egyoldalú kapcsolat volt.
2015. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
28%

Egy hasznos tanács: majd legközelebb olyat válassz, aki 50-50 %-ban áll mindenhez, akár a randi számlához is.


Ha valakit tényleg érdekelsz, nem fogja érdekelni, mit tudsz kifizetni és mit nem.


Sok sikert. Ne fordulj be, férfi vagy, nagy a perspektívád: előre :)

2015. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!