Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vége?

Figyelt kérdés

A történetem úgy kezdődik, hogy 8 éve vagyok együtt a feleségemmel, 8 hónapja házasságban. Tegnapelőtt egy beszélgetésnél közölte velem, hogy nem érzi, hogy szeretném, inkább csak birtokolni akarom. Tudni kell, hogy mindent megadtam neki, eltartottam, az ő fizetése ment a "közös", általam sosem használt számlánkra, én pedig készpénzben fizettem a lakást, és a kaját.

Tegnap egyszer csak összepakolt, és közölte, hogy ő elmegy albérletbe, mert át kell gondolnia, hogy ő kicsoda, és hogy mit akar. El is ment, itthagyott. Azon filozofáltam, vajon lehet-e ennek még számomra jó kimenetele, tudniillik, én a hülyeségei dacára is szeretem, viszont nem biztos, hogy meg tudnék benne bízni, hogy nem hagy itt két nap múlva megint.

Ti hogyan vélekedtek erről?


2015. júl. 21. 17:05
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ja igen, a "közös" számlát kipucolta.
2015. júl. 21. 17:07
 2/24 anonim ***** válasza:
41%
És tényleg csak birtokolni akartad?
2015. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
27%
Nos, minden vég valaminek a kezdete, szóval kérdésed komolyan filozófiai kapukat dönget.
2015. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Én szeretem. Szívemből szeretem. Azesküvőnk óta cölibátusban élek, mert, mint megtudtam, újabban lennt van a libidója. És nem csaltam meg. Vártam, próbálkoztam. Seggét is kinyaltam. veheted szó szerint.
2015. júl. 21. 17:11
 5/24 anonim ***** válasza:
43%
Csak jól jöhetsz ki belőle. Csak vissza ne engedd!
2015. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
19%

Én is ott tartok hogy összedobálok pár holmit és elhagyom a férjem, az én lakásomat hátrahagyva, szóval megértem a feleséged.


A pénz nyilván megélhetésre kell, drága az albérlet, meg új, alapvető dolgokat kell beszereznie, még ezt sem látom rendkívülinek, nyilván megadja majd idővel.


Viszont nem szeretném ha visszafogadnának, ha egyszer elszántam magam, senkinek sem lenne jó, csak oda-vissza húzgálása a problémáknak.

2015. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
4%
Akkor azért az mégsem volt cölibátus. :D
2015. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Most nem érzem azt, hogy jól tudnék belőle kijönni...
2015. júl. 21. 17:12
 9/24 A kérdező kommentje:
igazad van, nem volt. de részéről semmi viszonzás, utóbbi időben.
2015. júl. 21. 17:13
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha lehetek őszinte, hagyd ott a pi*be. Nem értékel eléggé. Más nő mindent megadna, ha ilyen párja lehetne!
2015. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!