Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vége?

Figyelt kérdés

A történetem úgy kezdődik, hogy 8 éve vagyok együtt a feleségemmel, 8 hónapja házasságban. Tegnapelőtt egy beszélgetésnél közölte velem, hogy nem érzi, hogy szeretném, inkább csak birtokolni akarom. Tudni kell, hogy mindent megadtam neki, eltartottam, az ő fizetése ment a "közös", általam sosem használt számlánkra, én pedig készpénzben fizettem a lakást, és a kaját.

Tegnap egyszer csak összepakolt, és közölte, hogy ő elmegy albérletbe, mert át kell gondolnia, hogy ő kicsoda, és hogy mit akar. El is ment, itthagyott. Azon filozofáltam, vajon lehet-e ennek még számomra jó kimenetele, tudniillik, én a hülyeségei dacára is szeretem, viszont nem biztos, hogy meg tudnék benne bízni, hogy nem hagy itt két nap múlva megint.

Ti hogyan vélekedtek erről?


2015. júl. 21. 17:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%

Ejj.. amikor ilyen sztorikat olvasok az életkedvem is elmegy.


Bonts egy sört, meg még egy párat, és igyekezz elterelni a gondolataidat(tudom, teljesen esélytelen, én sem tudnám), és igyekezz elzavarni, ha esetleg mégis "önmagára találna", és visszajönne ~ elfogyott volna a pénze. Úgy érzed, hogy olyan nőt érdemelsz, aki 8 év után összepakol, és lelép? A számláról nem is szólva, a legnagyobb pofátlanság.

2015. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
39%
Azért akik itt véleményt alkotnak, pláne drasztikusat nem gondolnak bele hogy mennyire egyoldalúan tudnak az egészről, a másik fél biztosan tudna olyan dolgokat mondani, mesélni ami érthetőbbé tenné ezt az egészet.
2015. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló. Legföbb hibám pl az, hogy nem mentem el vele sétálni 40 fokban/ugyanezt biciklivel. Tudniillik van egy betegségem, ami nem igazán tolerálja a magas hőmérsékletet.
2015. júl. 21. 17:32
 14/24 A kérdező kommentje:
Na igen, a másik felet is meg kell hallgatni, csak sajnos én sem tudom hol van, mert nem árulja el.
2015. júl. 21. 17:36
 15/24 TallandThin Boy ***** válasza:
Hát ezek után neki nem átgondolnia kell, hogy ő kicsoda, hanem visszakönyörögni magát, ha majd vissza akar jönni. Így otthagyni valakit szerintem nem fair dolog. Főleg, hogy azt sem tudod hol van.
2015. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

"Igy otthagyni vki nem fair dolog".

De ez pont, hogy az volt. Akkor lett volna szemet, ha szo nelkul lelep.

En is elhagytalak volna kerdezo. Lehet lepontozni...

2015. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
40%

#16

Csak nem egy másik gerinctelen élősködőt tisztelhetünk személyedben?

8 éves kapcsolatból úgy kilépni, hogy "szia leléptem" sok minden, de fair semmiképp sem. Te is elhagytad volna - miért? Neked is át kell kondolnod, hogy ki vagy, és hogy mit akarsz? Vagy azt nem tudnád elviselni, hogy törődnek veled?

2015. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem pontozlak le kedves válaszoló, nem pontozok. Viszont gratulálok a hozzáállásodhoz.
2015. júl. 21. 18:12
 19/24 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megmondani, hogy mi lehet a későbbiekben. Az mindenesetre nem volt túl fair tőle, hogy csapot-papot otthagyva, meg sem indokolva lelépett. De én is azt vallom, csak úgy nem csinál ilyet egy ember, nem tudom mi lehet a háttérben, én azért meghallgatnám őt is. Nyilván nem azért ment el, mert nem mentél el vele a 40 fokban sétálni, biciklizni.
2015. júl. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 omba ***** válasza:

Az előtte levő bő 7 évben volt annak bármi jele, hogy úgy érzi te csak birtokolni akarod?

Bár sok nem lehetett, mert különben nem lett volna esküvő.

2015. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!