Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ennek már vége? Vagy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek már vége? Vagy még menthető?

Figyelt kérdés
Elég rossz a kapcsolatom a párommal, rengeteg probléma merül fel a hetköznapokban, napi szinten veszekedünk. Kb egy évvel ezelőtt kezdődött, de most már nagyon rossz. Úgy érzem ő már nem szeret. Én igen, de nem vagyok már szerelmes, talán inkább csak félek a szakítástól. Van egy két éves kisfiunk is, talán miatta nem merek lépni, és az anyagiak is közrejátszanak. Nem tudom egyedülállóként meg tudnám-e neki adni mindazt amit most megkap. Próbáltam a párommal leülni, megbeszélni a dolgokat, de ő nem akar már beszélni,ha elkezdem sorolni a problémákat, amjin természetesen mindkettőnknek változtatni kellene, csak felpattan, és továbbáll, mint ha nem is érdekelné. A szex sem megy már egy jó ideje...
2014. nov. 17. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Részéről vége. Ha már változtatni sem akar, akkor sajnos ez a valószínű.
2014. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak a pénzéért ne maradj vele. Eltudod te tartani magadat meg a gyereket. Vagy nem?
2014. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen eltudom tartani, bár még a gyerkőc csak két éves, de van munkahelyem. De azt a színvonalat nem tudom biztosítani neki mint az apja.
2014. nov. 17. 13:30
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

"Nem tudom egyedülállóként meg tudnám-e neki adni mindazt amit most megkap."


Nem, egyedül nem tudod megadni neki az egész napos veszekedést, a feszültséget, a stresszt, amit most végignéz, végighallgat, akkor is, ha azt hiszitek, nem előtte csináljátok. Most szépen megmutatod neki, hogy hogyan kell lezárni egy kapcsolatot, ha nem működik és a felek már nem tesznek erőfeszítést a megmentésére. Hogy szépen csinálod, vagy gyáván, azt ő megtanulja.

2014. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kaputt.

GYT, CSP, saját munkabéred. Ennyi lesz az annyi.

2014. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Valóban nem szoktunk előtte veszekedni, de biztosan érzi. A megadni ezt a színvonalat, arra értem, hogy a bevételem több mint a felét, elvinni az albérlet és a rezsi, havi 40-50 maradna jobb esetben megélhetésre!
2014. nov. 17. 13:37
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, bár most két helyen dolgozom, de a mésodikon fel kellene mondanom, mert nem lenne aki vigyázna rá, így az elég sok kiesés... maradna még egy évig a gyes, és a csp meg a fizetés..., ja meg a gyerektartás, amit kijelentett hogy ő 10.000től soha nem fizetne többet, pedig jóval átlag fölött keres...
2014. nov. 17. 13:39
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet húzni az időt, de szinte biztos, hogy válás lesz a vége. Akkor meg jobb túlesni rajta minél előbb, amíg nem mérgesedik el a viszony kettőtök közt, és tudtok kultúráltan külön menni, nem gyűlölködve.

Mindenkiben ott vannak ezek a kételyek egy válás előtt, ez teljesen normális. Összekötnek az elmúlt évek, gyerek, természetes, hogy félsz hogyan tovább...

Lehet kevesebbet tudnál adni anyagilag a gyerekednek, de helyette kap két kiegyensúlyozott szülőt. A másik, hogy nem egyedül kell mindent megadni a gyereknek, ha jó viszonyban váltok el a nagyobb dolgokat továbbra is lehet közösen állni (legalábbis nálunk így megy, ha nagyobb dolgot szeretne a gyerek, amit külön-lülön egyikünk se tud megadni neki, akkor összefogunk az apjával).

2014. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, talán tényleg be kell látnom hogy vége :( de akkor hogyan kezdjek neki? Az ő nlakásában lakunk. Először keressek albérletet, és csak utána közöljem? vagy fordítva?
2014. nov. 17. 13:44
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
Hát a nagy király akkor lennél, ha elválnál, megszereznéd a gyerek kizárólagos felügyeleti jogát, kérnél egy jó magas összegű tartásdíjat, aztán még bónuszban a kizárólagos lakáshasználatot is megítélnék neked (=kiraknád a manust).
2014. nov. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!