Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek van valakije?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van valakije? Ellenem neveli a gyereket?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő! A feleségemmel az utóbbi két évben egyszerűen képtelenség együtt élni! Mindig mindenen kiakad,minden ugyan úgy van mint az előtt csak mostanra lett egy kisfiunk aki nem rég töltötte a két évet! Folyton belém köt... nem érti meg hogy nekem is kell egy kis kikapcsolodás, hogy elfáradok a munkába! munkából haza jövet beugroka haverokal egykét sörre... napi két három ezret költök csak el...van amikor 7-re van amikor 9 után érek haza... mikor hétre érek haza ő direkt akkor fürdeti a kis gyereket asztán lefekteti... (ezért is gondolom, hogy eltiltja a gyereket)majd miután elaludt a erek jön a napi cirkusz... kérdem tőle hol a vacsorám mire ő már el pakoltam mindent a hütöbe szolgáld ki magad!(Nem vagyok a csicskád) Mire én attól mert elvégzed a dolgod nem vagy a csicskám.. majd ott tartunk hogy állandoan azzal jön hogy neki is kell egy kis szabad idő egy kis kikapcsolodás" mindennap sétál a gyerekkel egy órát heti 4 alkalommal edző terembe jár egy órát ebböl egy alkalommal álltalába itthon hagyja a gyereket... mert hogy neki az nem kikapcsolodás h a gyerek rajta csüngg folyton! hogy mondhat ilyet egy anya? iakad azon hogy naponta meg iszok egy-két sört vagy hogy havi két három alakommal elmegyek buliba... meg h szabad időmbe horgászok... a gyerek a nevemen szolít csak néha hív apának mikor az anyja rá szól... nem igazán akar velem lenni... meg hát mikor is lenne mikor az anyja irekt akkor látja el mikor én haza érek! tegnap fogt magát aszt lelépet a fiammal! szerintetek mondjam neki hogy haza jöhet ha akar? vajon van valakije?
2015. jún. 27. 13:41
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
33%

"az meg hogy a ház körül meg csinálja a dolgokat meg ellátja a gyereket meg a férjét az nem csicskáskodás..."

A férj talán kisbaba, hogy el kell látni?

2015. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
30%

Ez kamu, de a jobb fajtából!

Nincs olyan ember aki havi szinten 100-120 ezret csak piára szór el, a felesége csak akkor látja amikor hazamegy aludni és ezek mellett értetlenkedik.


Egyszerűen kamukérdés, nem kell túlragozni.

2015. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok elhagyott ez van mást szeret most mondta telefonba... ha valaki akar vele beszélni az írjon privit adok elérhetőséget.... égyszi valaki beszéljen vele... vissza akarom kapni... őt is és a fiamat is..
2015. jún. 27. 15:57
 24/35 anonim ***** válasza:
43%
Beszéltem a feleségeddel,és azt üzeni hogy menj a francba.
2015. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Menjen ő a francba.... le cidázhatja az új bakját meg engem is... tudom h vissza jön hisz oda van értem... én voltam neki az első és én leszek az egyetlen is
2015. jún. 27. 16:32
 26/35 anonim ***** válasza:
58%
Azt mondta,hogy az új bakja sokkal jobb az ágyban,mint te,ráadásul jól is főz és nincs minden nap beb**zva.
2015. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
én se vagyok minden nap be baszva.. honnan is ismered te a feleségem? csak nem te vagy az új bak??
2015. jún. 27. 16:42
 28/35 anonim ***** válasza:
56%
Igen,én vagyok az új bak,amúgy Jenő vagyok.
2015. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
54%
Sot, en a Bak Jozsi. En is ismerem a felesegedet.
2015. jún. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%

te vagy az, te jokepessegu?


[link]


Mondjuk az eddigiekbol sejteni lehetett hova tartoztok....

2015. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!