Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek van valakije?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van valakije? Ellenem neveli a gyereket?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő! A feleségemmel az utóbbi két évben egyszerűen képtelenség együtt élni! Mindig mindenen kiakad,minden ugyan úgy van mint az előtt csak mostanra lett egy kisfiunk aki nem rég töltötte a két évet! Folyton belém köt... nem érti meg hogy nekem is kell egy kis kikapcsolodás, hogy elfáradok a munkába! munkából haza jövet beugroka haverokal egykét sörre... napi két három ezret költök csak el...van amikor 7-re van amikor 9 után érek haza... mikor hétre érek haza ő direkt akkor fürdeti a kis gyereket asztán lefekteti... (ezért is gondolom, hogy eltiltja a gyereket)majd miután elaludt a erek jön a napi cirkusz... kérdem tőle hol a vacsorám mire ő már el pakoltam mindent a hütöbe szolgáld ki magad!(Nem vagyok a csicskád) Mire én attól mert elvégzed a dolgod nem vagy a csicskám.. majd ott tartunk hogy állandoan azzal jön hogy neki is kell egy kis szabad idő egy kis kikapcsolodás" mindennap sétál a gyerekkel egy órát heti 4 alkalommal edző terembe jár egy órát ebböl egy alkalommal álltalába itthon hagyja a gyereket... mert hogy neki az nem kikapcsolodás h a gyerek rajta csüngg folyton! hogy mondhat ilyet egy anya? iakad azon hogy naponta meg iszok egy-két sört vagy hogy havi két három alakommal elmegyek buliba... meg h szabad időmbe horgászok... a gyerek a nevemen szolít csak néha hív apának mikor az anyja rá szól... nem igazán akar velem lenni... meg hát mikor is lenne mikor az anyja irekt akkor látja el mikor én haza érek! tegnap fogt magát aszt lelépet a fiammal! szerintetek mondjam neki hogy haza jöhet ha akar? vajon van valakije?
2015. jún. 27. 13:41
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
60%

Te jó apának nevezed magad? Előbb a családra kéne gondolnod nem naponta haverjaiddal elkölteni 1-1 ezrest sörre... -.-"

Esetleg feleségedet elvinni abból a pénzből wellnessezni...

Vagy vehetnél neki ajándékot... Most tudom lepontozol meg lepontoznak... de nem érdekel. Te vagy felháborodva? Mikor te alig csinálsz valamit? Ő sokkal több dolgot elvégez helyetted és sokkal kevesebb időt hagy magára...

Meg el jársz bulizni? Lol!! Feleséged van azt bulizol... hát már bocs de én a helyedben már a föld alá el ástam volna magam ha ilyen ember lennék mint te... szerintem rögtön beszólnál neki ha ő el menne melletted bulizni... vagy sörözni akár... Vagy bármi.. De te meg teheted mert férfi vagy?! Az biztos hogy nem vagy egy mintaapa!...

18/F

2015. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
66%

Ha ez nem kamu, akkor neked maximum kutya kene, nem csalad. Bar ha azzal is ennyit foglalkoznal, lelecelne az is egy honap utan.


Elkoltesz havi 50-60 rugot piara a haverokkal, hajnalban lelepsz melozni es este 7-8-ra ersz haza, es meg oruljenek is neked, hogy sorszaguan kegyeskedtel hazatantorogni? Ferfikent mondom, hogy egy utolso sz*r troger vagy, bar gondolom apadtol is ezt lattad (ha egyaltalan ismered), ezt tartod normalisnak. Nincs ebben semmi meglepo.


A feleseged helyeben a masodik heten hazacuccoltam volna a szuleimhez.

2015. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
53%

Nem akartam válaszolni, de kiakasztott nagyon az utolsó hozzászólásod "kedves" kérdező. (Remélem csak kamu a kérdés...)

Csodálkozom, hogy a feleséged még egyáltalán megtűr. Lehet, hogy nélküled jobban meglenne.

Elhiszem, hogy a munka után fáradt vagy, de talán a feleséged nem az? Ő is felkel éjszaka, hajnalban a gyerekhez. Ha a gyerek nyűgös, akkor egész nap hallgatja, próbálja nyugtatgatni. És hidd el, hogy ez (főleg szellemileg) nagyon megterhelő. Ha a gyerek keveset alszik nap közben, akkor nem hiszem, hogy sok ideje jutna magára.

Nálunk a férjem délelőttősként hajnali 5kor kel és este 6-ra ér haza. Siet hozzánk (nem csak hozzám, hanem főként a lányához). Mert igenis a gyerekkel akar lenni. Nekem meg segítség (nem kikapcsolódás)m ha elvannak egyik 1-2 órát, mert akkor érem magam be a házimunka egy részével.

Miért is veled szúr ki a feleséged, ha akkor fürdeti és fekteti le a kicsit, mikor te hazaérsz? Ha nem söröznél minden nap, akkor időben otthon lennél, tudnál a gyerekkel játszani, ne adj isten meg is fürdethetnéd.

És mi lenne, ha nem te mennék bulizni, hanem te maradnál egy este otthon és a feleséged menne szórakozni? Belehalnál??

És igenis mondhat egy anya olyat, hogy kell a kikapcsolódás gyerek nélkül. Ő nem csak anya, hanem nő is, ember, akinek kell a felnőttek társasága is.

Te egyébként mit csinálsz otthon? Milyen házimunkát, ház körüli munkát?

És még az is baj, ha havonta 1x a saját szüleivel van és költ rájuk? Te mennyit költesz el piára és bulira?

2015. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
66%

figyu, kisapám, remélem, nemsoká az élet kihúzza a lábad alól a habos paplant...

jó pár ismerősöm, anyukák, apukák is, hajnalban mennek dolgozni, egyikük felkel, indul 4kor, hogy 5re melóban legyen, a másik olyankor viszi a gyerekeket oviba... délután jön haza a hajnalos, és láss csodát, nem kocsmába ül be, hanem az oviba megy a gyerekért rohanva hogy minél korábban lássa a gyerekét, 2-3 gyerekkel megáll bevásárolni, és a táskákat gyalog vagy busszal viszi haza, gyerekestül, otthon a gyerekekkel együtt vacsorát főz, hazajön a másik fél, elkapja a gyerekeket, minőségi időt tölt velük és együtt vacsoráznak és marhára örülnek egymásnak, képzeld!!! ez nekik a kikapcs, majd közösen fürdetnek, mert senki sem lóg a kocsmában, és aztán mosogatás, egy-két adag szennyes és teregetés után dőlnek az ágyba, mert másnap ugyanez a mókuskerék. EGYÜTT!!! CSALÁDKÉNT!!!

csak hogy tudd, hogy kéne.

2015. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
nyilván mind nők vagytok azért álltok mellette! Nem rossz nő ő hisz meg csinál mindent szó szerint mindent csak túlságosan követelöző! nyilván azért mert csak 23éves.. nem elég neki a fizetésem fele a háromnegyede kéne neki! persze h beülök egy sörre hisz én dolgozok meg azért a tetves pénzért... ajándékot neki? hisneki semmi nem jó! tavaj vettem neki valentin napra egy szabadidőt odata az öcsének mert szerinte túl fius! állandoan magával van el foglalva mert önző! egyépként tavaj elmentbuliba az anyjáéknál az öccsével csak utána mondta meg nekem! nem vagyok minta apa de szeretem a fiamat csak szerüen még kicsi és nem tudok vele mit kezdeni meg mondom hogy elenem neveli az anyja nem akar velem ellenni!
2015. jún. 27. 14:30
 16/35 anonim ***** válasza:
30%
Aki valóban ekkora gyök ér, az nem ír ki ilyen kérdést ide, úgyhogy ez tuti kamu.
2015. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
45%

Miért akarna veled lenni a fiad, ha nem is ismer.

Nem ismerhet, ha soha nem lát.

És ez nem a feleséged hibája, mert a gyerek nem fog hozzád igazodni. Neked kellene időben otthon lenned és foglalkozni vele.


A férjem 12 órát dolgozik, de a gyerek megismeri, sikongat az örömtől, hogy látja. Miért? Mert rohan haza hozzá. Néha csak annyi időt töltenek el együtt, hogy játék kb 30-40 perc, fürdés (mivel apával fürdik) és ő is altatja néha. Pedig ő IS fáradt.

2015. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
szóval én vagyok a gyökér? velem legalább kilehet jönni! ő meg egy mártir aki sajnáltatja csak magát... azért kapkod bele mindig minden munkába hogy dícsérjék meg engem basztasanak hogy mért a dórinak kell ezeket megcsinálni... asztán meg a szomszédok meg haverok róllam dumálnak... nem költök e hatvanat piára meg szorakoztatásra na de mindegy! anyámmal se tud kijöni mert hogy az ő szavaival éljek "abyád is midig mindenbe bele ugat és folyton itt eszi a rosebb!" anyu nekem akar jót!! de bezzeg mikor az ő családja van itt...!! szeretem a fiamat és a feleségemet is...
2015. jún. 27. 14:39
 19/35 anonim ***** válasza:
30%
Tuti kamu, ennyire hülye ember nincs. Ráadásul néhol egészen jó a helyesírása, utána meg látszik, hogy direkt váltott olyanra, mint aki analfabéta.
2015. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
29%

De mivel akar anyád neked jót, hogy folyton ott lóg nálatok? A feleséged kijelentette, hogy NEM kell a mindennapos segítsége. Ember térj már észhez! Egy család nem csak abból áll, hogy te reggel elmész, este meg részegen hazaesel aludni, és még elvárod, hogy a segged is kitöröljék.

Az meg mi, hogy csak a fizetésed felét adod oda?! Sajnálod a gyerekedre a pénzt? És a feleségednek nem saját maga miatt kell(ene) a fizetésed, hanem, hogy tudjon a gyerekről gondoskodni!

Egyébként érdekelne, hogy mennyit keresel, főleg ilyen rettentő rossz helyesírással.

2015. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!