Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt megbocsájtanád a férjednek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt megbocsájtanád a férjednek?

Figyelt kérdés

Ma van a születésnapom és már pár hete eltervezte férjem, hogy elmegyünk étterembe.

De összevesztünk egy apróságon és azt mondta, hogy így már neki nincs kedve menni.

Én itt sírok az egyik szobában, a férjem meg a másikban nézi a tv-t.

Ti megbocsájtanátok ezt?


2015. máj. 9. 17:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
60%
Gyakran csinálja ezt?
2015. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A duzzogás, harag mindig annak a rossz, aki érzi, nem a férjed bünteted valójában vele, hanem saját magad. Duzzogj, ha jól esik, és így szoktátok rendezni a vitáitokat, de duzzogni egy kisgyerek szokott. Egy felnőtt nő megmondja a férjének, hogy rosszul esett, amit mondott, de nem fogja hagyni, hogy ez a születésnapját elrontsa, és ezzel le van zárva a téma.


Én elég érzékeny vagyok, régen hajlamos voltam a duzzogásra, de ez az ég világon sehova nem vezet. Persze ilyenkor azt várjuk, hogy "térden csúszva" jöjjön könyörögni, és azt kérdezgesse, hogy tehetné jóvá, de ez sokszor nem történik meg, és jobb is, mert két felnőtt ember nem így oldja meg a konfliktusait. Ha vitánk van, tudom, hogy 50%-ban én is felelős vagyok érte, akármennyire is jól esne a másikra kenni. Kiadom magamból a rossz érzésem (mondjuk sírok egyet, amitől megkönnyebbülök, aztán ha megnyugodtak a kedélyek, megbeszéljük, hogy legközelebb hogyan lehetne jobban csinálni).

2015. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!