Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt megbocsájtanád a férjednek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt megbocsájtanád a férjednek?

Figyelt kérdés

Ma van a születésnapom és már pár hete eltervezte férjem, hogy elmegyünk étterembe.

De összevesztünk egy apróságon és azt mondta, hogy így már neki nincs kedve menni.

Én itt sírok az egyik szobában, a férjem meg a másikban nézi a tv-t.

Ti megbocsájtanátok ezt?


2015. máj. 9. 17:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%

Inkább leülnék megbeszélni a problémát, nem óvodás módra sértődnék.


De persze ez jóval egyszerűbb... dedósok!

2015. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom elképzelni, hogy ilyen helyzetben rövid időn belül ne sunnyognánk mindketten oda a másikhoz, békülési céllal.

Ha nem lép ő, akkor lépj te, béküljetek ki gyorsan, és még mindig lehet egy kellemes estétek.

2015. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
Beszéljetek! Még össze lehet hozni egy jó kis estét, ne azon gondolkodj, hogy duzzogj e.
2015. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk, hogy valami tök apróságon vesztetek össze. Add be a derekadat, menj át, kicsit dumcsizzatok, aztán 20 perc múlva már mintha mi se történt volna.
2015. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
84%
Igérjétek meg egymásnak, hogy ezentúl a másik is játsszhat a homokozó lapátocskátokkal és szent a béke.
2015. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Költőnő? ***** válasza:
95%
duzzogás megoldja a problémát? Nem. Gyrekes? Igen. beszélgetés előrébb vihet? Igen.
2015. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem duzzognék. Én ilyenkor mindig próbálom a lehető leghamarabb megoldani a problémát. Onnan közelítem meg, hogy ha öregkoromban, mikor esetleg már nem lesz velem, és erre kell visszagondoljak, hogy a vele boldogságban töltött idő helyett én nem szóltam hozzá... hát nem tetszene. Az élet rövid, ha minden sérelem miatt duzzog az ember, akkor az egész életét a duzzogásra pazarolhatná. Inkább beszéljétek meg, mondd el, hogy neked mi esett rosszul, mondja el ő is, kérjetek bocsánatot azért, ha megbántottátok a másikat, (nem muszáj igazat adni) és ne duzzogj. De ő se!
2015. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda problémák! Nem, nem bocsátanám meg a férjemnek, mert nincs mit megbocsátani.
2015. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem duzzognék pár napig, mert én nem tudok úgy lefeküdni aludni, hogy haragban vagyunk.
2015. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Á, sose tudjuk meg, hogy duzzognak e még.
2015. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!