Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit mondanál a férjednek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanál a férjednek, ha látnád hogy 2-3 naponta titokban kutakodik a telefonodban?

Figyelt kérdés

Egyszer azt vettem észre hajnalban, hogy a lakás másik pontján a telefonomat nyomogatja. Úgy tettem, mintha aludnék, visszatette a telefonomat az éjjeli szekrényemre, és ment dolgozni.

Nem talál benne úgy sem semmit, de én se kutakodom az ő telefonjában.

Hagyjam rá a dolgot? Vagy kezdjek el vele veszekedni?

Esetleg rakjak kódot a telefonomra??


Női praktikák érdekelnek :)


2014. ápr. 7. 18:04
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
92%
Ha nem talál semmit akkor had nézegesse..szerintem.Engem nem zavar ha megnézi a párom a telefonomat...
2014. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%

Engem nem zavar, ha a párom belenéz a telefonomba, mert nincs benne semmi titok :)

Én a helyedben csak annyit tennék, hogy viccesen szólnék neki, hogy nyugodtan nézegesse előttem, nem kell titokban :D

2014. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%

Én megmondanám neki, hogy csinálja, csak növesszen gerincet, és a szemem előtt tegye. Esetleg megmondhatod neki, hogy ne nézzen olyan ostobának, hogy ha megcsalod, nem tünteted el az erre utaló nyomokat. Hadd szívja fel az ideg. :D

Ha nincs mit titkolnod, az jó. De attól ne számítson már normálisnak, hogy a másik magánszférájában kutakodunk - pláne ilyen sunyi módon. Meg amúgy sem a telefon nézegetéssel van baj, hanem azzal, hogy nem bízik benned és betegesen féltékeny - mert mi másért kutakodna sutyiban...? :D

Bár ha csak egyszer kaptad rajta, az még nem a világ vége, én is játszom néha a párom telóján vagy csekkolom, állított-e ébresztőt, ha hamarabb le kell lépnem. Ha rendszeresen csinálja, az viszont gáz.

2014. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Nincs benne semmi titkos, mert ritkán használom a telefonom. Nem szoktam sms-t írni csak a páromnak ha nem érem el telefonon.

Hívni is csak néhányan hívnak, én a páromon kívül max a szüleimet hivogatom.

Netezni meg nem a telefonomon szoktam.

2014. ápr. 7. 18:26
 5/31 anonim ***** válasza:
66%

Mi 7 év után sem nézzük titokban a másik telefonját, számítógépét.


Én nagyon ki lennék akadva. Nem azért, mert titkolni valóm van, ha nem a bizalmatlanság és a sunyiság miatt.


Rakj rá kódot. Mondjuk nekem eleve rajta van a "simogatós" kód, de nem a párom miatt. Hanem mert csak, ne nézegesse senki a telóm.

2014. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%
Írd be viccesen az SMS-ek közé a piszkozatokba hogy pl.: Ne nézegetsd titokban a telefonom!:) vagy valami hasonlo,szerintem ez a megfelelő megoldás
2014. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%
6-os szerintem ez jó ötlet, stílusos nekem tetszik :D megnézném az arcát mikor elolvassa. Így nem is veszekszel vele, nem merül fel témába köztetek, de tudatod is vele, hogy ne sumákoljon.
2014. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%

Nem zavarna, csak igazából értelmét nem látom.

Tehát ha én megbízom a páromban, akkor eszembe sem jut megnézni a telefonját. Mert minek? Aki erre "vetemedik", akkor ott gond van. Féltékeny vagy bizalmatlan és ahelyett, hogy ezt a másikkal megbeszélné, inkább titokban csinálja. Szóval ez nekem furcsa.

Én biztos valahogy viccesen lebuktatnám őt.:)

2014. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%

ilyenben már én is voltam, nekem a nyakamban lett a szívem, mert előző kapcsolatomból okulva a féltékeny ember egy névnapi üdvözletből is képes perpatvart kavarni.

én nagyon megijedtem, hogy mibe fog belekötni, hogy magyarázkodnom kell, hogy nem fog nekem hinni, hogy bántani fog (lelkileg)mérges lesz rá, vagy hasonló. tehát bennem ilyen reflexek vannak.


én általában elejtek olyan megjegyzéseket, hogy mindig az a féltékeny, akinek takargatnia kell valamit, és amikor ezt tapasztalom, hogy faggatnak, vallatnak, csak visszakérdezek, hogy magadból indulsz ki?


a #6 jó ötlet, a piszkozatokba menteni vmit :)


én tuti elkezdenék parázni, hogy vajon honnan jön ez a féltékenykedésdi belőle

2014. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
61%
Az üzenetekbe írj egy piszkozatot hogy hagyd békén a telefonom!
2014. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!