Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit mondanál a férjednek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanál a férjednek, ha látnád hogy 2-3 naponta titokban kutakodik a telefonodban?

Figyelt kérdés

Egyszer azt vettem észre hajnalban, hogy a lakás másik pontján a telefonomat nyomogatja. Úgy tettem, mintha aludnék, visszatette a telefonomat az éjjeli szekrényemre, és ment dolgozni.

Nem talál benne úgy sem semmit, de én se kutakodom az ő telefonjában.

Hagyjam rá a dolgot? Vagy kezdjek el vele veszekedni?

Esetleg rakjak kódot a telefonomra??


Női praktikák érdekelnek :)


2014. ápr. 7. 18:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
féltékeny és ellenőriz.
2014. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

De miért féltékeny?


Az ilyen emberekben nem merül fel, hogy a párjuk ki is törölhetett mindent, és ezért nem talál semmit?

Eszembe sem jutna megnézni a párom telefonját.

Bár ha gyanakszom arra, hogy viszonya van, letesztelném, hogy megnézhetném e a telefonját ha akarnám.

Ha megengedi, bele se néznék. Ha nem engedi meg, kérdőre vonnám.

2014. ápr. 7. 19:01
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy van olyan, hogy nem törlik ki sokan.

Vagy kitörli a hívást, de nem török ki sms-t. Vagy fordítva. Kitöröl hívást, sms-t nem.

Vagy pl. van egy olyan a telefonokban, hogy hiába törlöd ki az sms-t is vagy a hívást is, de a telefon azt is megjegyzi, ha te valakinek küldtél sms-t. És ha pont azt nem törlöd ki, akkor jön az, hogy te minek írtál ennek vagy annak sms-t? Mert ugye azt nem látja, hogy mit írtál vagy neked mit írtak, mert az üzenet nincs meg, de hogy te küldtél xy-nak sms-t, azt meg lehet nézni, ha törlöd ki azt sem.

Szóval ha valaki nem figyel minden apró részletre, akkor simán le lehetne buktatni.

De nyilván, ha nincs titkolnivalód és oka sincs féltékenynek lenni, akkor tényleg így ennek semmi értelme. Meg akkor is, mondja meg, ha valami ilyet érzés van benne. Szerintem.

2014. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Kodold le.
2014. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én párom megcsalna, akkor garantáltan lenne annyira értelmes, hogy ennek nem lenne nyoma a telójában.
2014. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Csak próbálok rájönni miért kutakodik... Pláne titokban.
2014. ápr. 7. 19:19
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Adtál neki okot valaha is a féltékenykedéseire? Vannak ilyen emberek és is van hogy letesztelem páromat. Nem vagyok rá büszke, le is lehet pontozni különösebben nem érdekel mások véleménye. Engem párom még évekkel ezelőtt megcsalt. Konkrétan nem du*gott félre, de voltak elég csúnya húzásai főleg hazugság terén. Megbocsájtottam neki, de néha előbújik nálam a kisördög és olyankor bizony belenézek a levelezéseibe, vagy a telefonjába. Szerencsére sose találok semmit és megnyugszom. Persze úgy csinálom azért hogy véletlenül se bukjak le. És vannak akik egyébként erre nem figyelnek, mert eszükbe se jut hogy más belenyúlna a telefonjukba. Vagy egyszerűen elfelejtik kitörölni, stb. Barátnőm férje is így bukott le. A férj épp tusolt a nő meg játszott a telefonon mikor jött egy sms. Mivel egyik barátjuktól vártak üzenetet, hogy x helyre mikor kell majd lemenni ezért elolvasta. Hát nem a barátjuk küldte az sms-t és azt a 10 másikat se ami még a telefonba volt.
2014. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
59%

En is megnėzem ritkán a fėrjem telefonját .

Magától nem fogja jelenteni ha megcsal.

Nem vagyok bedugom a fejem a homokba tipus.

Engem nem zavar ha ö nyomkodja AZ en telefonom.

2014. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezt ennyire komolyan venni. Ha nincs semmi titkolnivaló akkor nézegesse csak, kit érdekel, most pl. itt van a párom telefonja mellettem az asztalon, ő meg fürdik, ha bele akarnék nézni, egy szót se szólna érte, csak tudom, hogy felesleges belenézni, mert úgysem találok benne semmi megcsalásra utaló dolgot. És persze fordítva is így működik, nem érdekel ha nézegeti a telefonomat. Azért egy pár jó esetben sok mindent megoszt egymással, nem gondolom, hogy a telefonunk lenne az a bizonyos sérthetetlen magánszféra.
2014. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Engem is zavarna, pedig nagyjából csak ébresztésre használom a telefonomat.


Az zavarna, hogy miért teszi? Ha valami gond van, miért nem velem beszéli meg? Miért kell sunnyogni?

2014. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!