Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt megbocsájtanád a férjednek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt megbocsájtanád a férjednek?

Figyelt kérdés

Ma van a születésnapom és már pár hete eltervezte férjem, hogy elmegyünk étterembe.

De összevesztünk egy apróságon és azt mondta, hogy így már neki nincs kedve menni.

Én itt sírok az egyik szobában, a férjem meg a másikban nézi a tv-t.

Ti megbocsájtanátok ezt?


2015. máj. 9. 17:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%

De most őszintén, ha azt mondjuk nem, akkor elválsz?

Elnézést kérek, nem szándékos, és lehet, hogy én vagyok érzéketlen, de nem értem, most pontosan mit kéne írni? Nyilván ha házasok vagytok, nem fogsz emiatt elválni, tehát meg fogsz neki bocsájtani. Vagy nem tudom elképzelni a szitut. Nem megyünk étterembe és többet nem bocsájtok meg??? Vagy hogy?

Nyilván rosszul esne, duzzognék meg stb, de ez a nem megbocsájtás szerintem picit túl van reagálva. Inkább az érdekes, ha tényleg apróság volt, kicsit kifogásnak érzem. Ennyi. Ezt kéne megbeszélni.

2015. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Én már a helyedben az ügyvédemnél lennék. ANYÁM BOROGASS!
2015. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Meg mert az osszeveszeshez ket ember kell, masreszt ez nem a vilagvege kesobb be lehet potolni:-)))Legalabbis nalam ez nem valook ettol fuggetlenul megertem h rosszul esik, de probalj tullepni rajta:-)
2015. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Mi lenne, ha kommunikálnátok egymással, és nem duzzognátok, mint két hisztis óvodás? Üljetek le és beszéljétek meg, amin összevesztetek! Ez ennyire egyszerű, tényleg!
2015. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%
kérdezd meg tőle még egyszer biztos nem megy-e ha nem akkor menj el egy barátnőddel.
2015. máj. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%
Sírás helyett szed fel pár barátnődet és menjetek el együtt. Ha tényleg apróság, akkor szard le. Férjed addig kiduzzogja magát, te jól szórakozol a szülinapodon, holnapra meg szent a béke.
2015. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%
Én nagyon szomorú vagyok, amikor ilyen kérdéseket olvasok. Ennyit ér ma egy család? Egy vacsorát?
2015. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Elnézést, ha rosszul fogalmaztam, nem válásról van szó, csupán duzzognátok-e pár napot.

Elnézést!

2015. máj. 9. 18:23
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Inkább elgondolkodnék, miért sírok, mint egy hülye óvodás, aki nem kapott vattacukrot a majálison.
2015. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Az se mindegy ki miatt, min vesztetek össze.
2015. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!