Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hitelkiváltásban nem szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hitelkiváltásban nem szeretne részt venni a férjem?

Figyelt kérdés
Egy éves házasok vagyunk, 6 év után házasodtunk össze. Nekem ez a második házasságom. A válás után hitelt kellett felvennem lakásvásárláshoz. Jelenleg ebben a lakásban élünk. Most elszámolták a hitelemet és januártól drasztikusan nőni fog a törlesztőrészletem. Hitelkiváltásban gondolkodom, hiszen van olyan bank, ahol 30 ezer forintot tudnánk megspórolni egy hónapban. A férjem kijelentette, hogy ez az én hitelem, nem akar adóstárs lenni, és oldjam meg nélküle. Ő nem akar a nevére hitelt.Jelenleg is a közös kasszából fizetjük a hitelemet is és az ő diákhitelét is. Több banknál jártam már, de a házastársat mindenütt bevonnák a hitelkiváltásba. Nagyon rosszul érintett lelkileg a hozzáállása, de az ő érveit meghallgatva valamelyest megértem Őt is, de mégis bánt. Vagy szerintetek én nem látom jól a helyzetet?

2015. máj. 9. 11:20
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%
29-es , mackó, te hol olvastad, hogy neki csak a pénz kell ? az a férfi aki belemenne tulajdon jog nélkül, meg is érdemelné ;) ne magadból indulj ki ;)
2015. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
ki a f a s z pontozza le ugyanugy a szembenálló véleményeket?
2015. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!